Trwa ładowanie...

Jak mieszkają Małyszowie? Ich dom w Wiśle jest niezwykle okazały

Adam Małysz to jeden z ulubionych polskich sportowców. Ostatnio jednak o Małyszach jest głośno przede wszystkim z powodu udziału Izabeli Małysz w "Tańcu z gwiazdami". Jak wygląda codzienność znanej pary? Jest zadziwiająco zwyczajna.

Jak mieszkają Małyszowie w Wiśle?Jak mieszkają Małyszowie w Wiśle?Źródło: fot. AKPA, fot: AKPA
d18rgix
d18rgix

Adam Małysz przez kilkanaście lat nie schodził z pierwszych stron gazet. Sukcesami sportowymi skoczka ekscytowała się cała Polska. Teraz Izabela Małysz postanowiła wyjść z cienia drugiej połówki i spróbować swoich sił na parkiecie. Przy okazji występów w polsatowskim show, Małyszowie zdradzają nieco więcej faktów ze swojego życia prywatnego. A jak wygląda ich dom?

Zwyczajny mistrz

Choć Adam Małysz może się pochwalić niebagatelnymi sukcesami sportowymi, prywatnie pozostaje bardzo skromny. To właśnie za bezpretensjonalność pokochali go Polacy. W życiu prywatnym skoczka ostatnio dużo się dzieje. Izabela Małysz podbija parkiet, a ich jedyna córka, Karolina, właśnie wyszła za mąż. Sportowiec nigdy nie ukrywał, że to wielkie wsparcie rodziny pozwoliło mu, dosłownie, rozwijać skrzydła.

Gdy Adam Małysz zaczynał przygodę ze skokami, na świecie pojawiła się Karolina. Ze sportu ciężko było wyżyć, więc zawodnik rozważał powrót do wyuczonego zawodu, czyli dekarstwa. Wtedy z pomocą przyszli rodzice Izabeli, którzy wsparli finansowo młodą rodzinę. Dzięki niebywałej determinacji Adam Małysz osiągnął szczyt i teraz jego rodzina może spać spokojnie.

Posiadłość w Wiśle

Małyszowie nigdy nie zdecydowali się opuścić rodzinnej Wisły. Ich dom jest niezwykle malowniczo położony, przylega do niego duży ogród. Sama posiadłość jest duża, ale daleka od ostentacji. Adam Małysz na swoim instagramowym koncie często pokazuje fragmenty wnętrza.

W pomieszczeniach dominuje odcień szary i kolory ziemi. Małyszowie mogą relaksować się w dużym salonie lub ogrodzie. Adam Małysz chętnie spędza czas w kuchni, gdzie przygotowuje dla rodziny zdrowe koktajle.

Uwagę fanów zwrócił także fakt, że skoczek sam konserwuje wnętrza, udało mu się między innymi samodzielnie wyremontować dach w przydomowej szopie. Małyszowie to rzadki przypadek ludzi sukcesu, którym sodówka nie uderzyła do głowy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Iza Małysz zachwyca się rozpoznawalnością: "Teraz role się odwrócą!"

d18rgix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18rgix