Trwa ładowanie...

"Jak na letnim garden party". Beata Szydło "zaszalała" ze stylizacją na Zgromadzeniu Narodowym

Z okazji 150. rocznicy urodzin marszałka Józefa Piłsudskiego prezydent Andrzej Duda wygłosił orędzie przed Zgromadzeniem Narodowym. I choć na ustach wszystkich znalazły się słowa głowy państwa, z pewnością konkurować z nimi będzie... żakiet Beaty Szydło. - Jak na letnim garden party - skomentował ekspert ds. protokołu, dr Janusz Sibora. Pani premier była najbardziej wyróżniającym się punktem w Sejmie. I to dosłownie.

"Jak na letnim garden party". Beata Szydło "zaszalała" ze stylizacją na Zgromadzeniu NarodowymŹródło: East News
d1sfzot
d1sfzot

Wydawać by się mogło, że dress code obowiązujący na podniosłej uroczystości, to rzecz dla polityków oczywista. Okazuje się jednak, że nie do końca. Niektórzy z nich rocznicę urodzin marszałka Józefa Piłsudskiego wykorzystali do tego, żeby się wyróżnić. Z pewnością udało się to premier Beacie Szydło.

- Taką grę, jaką prowadzi kolorami marynarek Angela Merkel, można uskuteczniać na szczytach G20 czy G7 - komentuje strój pani premier dr Sibora. - Pamięta pani redaktor kolor żółty z Włoch? Stał się on przedmiotem międzynarodowej dyskusji. Z takim odważnym kolorem można eksperymentować, ale podczas letniego spotkania dyplomatycznego - dodaje.

Forum
Źródło: Forum

Ubraną w marchewkowy żakiet, pasującą kolorystycznie bluzkę i wzorzystą apaszkę Beatę Szydło widać było w sejmowej ławie nawet z daleka. Tylko, czy tak przystoi Prezes Rady Ministrów w czasie obrad Zgromadzenia Narodowego? - W momencie, kiedy mamy wysokiej rangi państwową uroczystość, ubierajmy się stosownie do sytuacji, odświętnie. Ten marchewkowy kolor był zbyt krzyczący, zbyt rzucający się w oczy - tłumaczy Janusz Sibora.

d1sfzot

W takim dniu sprawdziłby się granat połączony z białą koszulą - czyli zestaw, w którym widzieliśmy panią premier wielokrotnie. - Jeśli chciała się wyróżnić, mogła to zrobić za pomocą faktury, materiału czy nawet apaszki - podsumował ekspert ds. protokołu.

d1sfzot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sfzot