Trwa ładowanie...

Jak poderwać dziewczynę na Rolexy i Audi? Czyli co 16-latek wie o kobietach i związkach

– Jak poderwać każdą dziewczynę bez dużego wysiłku i większego wkładu finansowego? – pyta w jednym ze swoich filmików na YouTube szesnastoletni Marek. Chłopak w kilka dni stał się nową maskotką polskiego internetu. Pewnie głównie dlatego, że nic tak nie emocjonuje jak cudze bogactwo. A może i z powodu, co tu kryć, zatrważających wyobrażeń na temat romantycznych związków i dziewcząt, jakie prezentuje w filmiku.
Share
Jak poderwać dziewczynę na Rolexy i Audi? Czyli co 16-latek wie o kobietach i związkach
Źródło: Kruszwil / YouTube
d4awbtv

Nawet jeśli Marek robi nas wszystkich w balona, jeśli chodzi o stan posiadania drogich gadżetów – a niektórzy są zdania, że również do co swojego wieku – to i tak pokazuje coś, o czym trudno zapomnieć. Nic w tym bowiem nadzwyczajnego, że dorastający chłopak będzie zastanawiał się nad sposobami zrobienia jak największego wrażenia na przeciwnej płci. A jednak w tym filmiku o dziewczętach nie ma prawie nic. No, może skrócona analiza psychologiczna pod kątem preferowanych przez nie trzech typów zegarków i dopasowanych do nich samochodów, którą należałoby dołączyć do społecznych apeli o edukację seksualną i psychologiczną w szkołach – jako przykład wołania o pomoc.

Co takiego radzi Marek? – Przede wszystkim musisz wyglądać ładnie i schludnie. Co do ubioru, zdecydowanie skupiłbym swoją uwagę jedynie na oryginalnych rzeczach. Dodatkowo, wizytówką każdego faceta jest zegarek – chłopak przechodzi do sedna programu, prezentując trzy Rolexy, które wybiera "w zależności od sytuacji i dziewczyny", którą jest zainteresowany.

d4awbtv

– Przykładowo, mój złoty, wysadzany diamentami Rolex zakładam, jeśli dziewczyna nie jest dosyć bystra i przede wszystkim skupia swoją uwagę na mojej sferze finansowej – wyjaśnia rzeczowo.

– Następny Rolex również jest wysadzany diamentami, a obwódka tarczy jest złota. Jego skórzany pasek sprawia, że zegarek prezentuje się świetnie, dodaje mi prestiżu. Noszę go, gdy dziewczyna reprezentuje wysoki poziom, potrafi się zachować i odnaleźć w towarzystwie – kontynuuje wywód.

– Kolejny zegarek to skromny Rolex. Jego aktualna cena nie przekracza 15 tys. złotych. Na pierwszy rzut oka wygląda na zwykły zegarek i nie rzuca się w oczy tak, jak poprzednie. Ubieram go, gdy mam do czynienia z dziewczyną, która nie lubi przepychu, jest inteligentna, posiada ambicje i jest wartościową, a zarazem skromną osobą – mówi szesnastolatek.

Zobacz też: Mistrz podrywu dementuje: "Nie jestem coachem. Jestem ekspertem, a nie tylko motywuję!"

Chłopak przechodzi do kwestii zapachu mężczyzny, który ma przyciągnąć do niego rzesze wielbicielek. I tutaj jest bardzo konkretny, co do preferowanych przez siebie marek. – Musimy pamiętać, że nieoryginalne, podrobione perfumy nie wpływają tak intensywnie na zmysły kobiety – przekonuje.

d4awbtv

Już kiedy myślimy, że sprytny Youtuber przejdzie do porad praktycznych, jak zachowywać się w towarzystwie dziewcząt, ale skąd! Jakby kryzys wieku średniego był dla niego chlebem powszednim, chłopiec przechodzi do prezentacji aut, które mają zapewnić mu towarzyski sukces.

– Do złotego Rollexa w moim przypadku najbardziej będzie pasować czarne Audi A5 z profesjonalnie wyszywanym środkiem. Pokazuje przepych i idealnie prezentuje się z diamentami wysadzającymi zegarek. Żadna dziewczyna, której zależy na pieniądzach, nie będzie w stanie się oprzeć – opowiada chłopak. W dalszej części dowiadujemy się też, który samochód pozwoli poznać "każdą prestiżową dziewczynę", a także, że pozbawiony luksusów motocykl "doskonale wpłynie na psychikę każdej dziewczyny"...

Liczba subskrybentów Marka szybuje w górę, jego tutorial obejrzało już blisko 350 tys. osób. Raczej nie dlatego, że internauci chcieliby się z niego dowiedzieć, "jak żyć". Powodów szukałabym między upodobaniem do śmieszkowania a hejterskim drygiem.

Zwróciliśmy się do samego Marka z prośbą o wyjaśnienie, co takiego skłoniło go do stworzenia właśnie takiego tutorialu. Jak dotąd Youtuber pozostawił nas bez komentarza.

d4awbtv

Podziel się opinią

Share
d4awbtv
d4awbtv