ycipk-pg9xse

Jan Wieczorkowski i Dorota Naruszewicz. Serialowe rodzeństwo spotkało się po latach

Jan Wieczorkowski i Dorota Naruszewicz przez kilka lat grali rodzeństwo w serialu "Klan". Dziś oboje nie są już związani z produkcją. Ale nie zmieniło to ich dobrych relacji. Aktor pochwalił się właśnie wspólnym zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Naruszewicz i Jan Wieczorkowski
Dorota Naruszewicz i Jan Wieczorkowski (East News)
ycipk-pg9xse

Jan Wieczorkowski i Dorota Naruszewicz – rodzeństwo z "Klanu"

Emisja serialu "Klan" rozpoczęła się w 1997 r. Losy rodziny Lubiczów z zainteresowaniem od początku śledziły miliony Polaków. Codziennie siadali przed telewizorami i oglądali poczynania swoich ulubionych bohaterów. W tym m.in. granych przez Jana Wieczorkowskiego i Dorotę Naruszewicz. Wcielali się w Michała i Beatę Chojnickich – rodzeństwo z problemami.

ycipk-pg9xse

Pierwszy z serialu – w atmosferze skandalu – odszedł Wieczorkowski. Po latach w rozmowie z Wirtualną Polską mówił, że żałuje tej roli. – Trzeba było myśleć, zanim dostałem tę propozycję. Drugi raz nie wszedłbym do tej rzeki. Z doświadczenia wiem, że nie – wyznał.

Dorota Naruszewicz opuściła obsadę "Klanu" po 14 latach. – Nie ma w tym żadnej sensacji. 14 lat to jest bardzo dużo, a i postać mi się znudziła. Straciłam do niej serce oraz zamiłowanie i właściwie przez długi już czas trzymały mnie na planie przyjaźnie – mówiła o głośnym odejściu.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

ycipk-pg9xse

Serialowe rodzeństwo po latach

Serialowe rodzeństwo spotkało się ostatnio, czym Jan Wieczorkowski pochwalił się w sieci. "Takie spotkania lubię najbardziej, czyli spotkania po latach z moją byłą serialową siostrą... Wspomnienia i sentyment. Najpierw wspólne studia w Akademii Teatralnej, a później praca na planie" – napisał na Instagramie.

ycipk-pg9xse

Naruszewicz i Wieczorkowski znów pracują dla tej samej stacji telewizyjnej. Aktorka dostała rolę w "Koronie Królów", gdzie jej kolega również grał. Teraz Wieczorkowski jest gwiazdą produkcji "Stulecie Winnych".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pg9xse

ycipk-pg9xse
ycipk-pg9xse