GwiazdyDorota Naruszewicz była molestowana. "Długi czas byłam w szoku"

Dorota Naruszewicz była molestowana. "Długi czas byłam w szoku"

Dorota Naruszewicz była molestowana. "Długi czas byłam w szoku"
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
18.01.2019 09:11

Dorota Naruszewicz, znana szerszej publiczności z roli Beaty w serialu "Klan", przyznała, że była molestowana. Latami nikomu o tym nie mówiła. A przydarzyło jej się to dwukrotnie.

47-letnia aktorka w rozmowie z Plejadą zaskoczyła przykrym wyznaniem. Okazuje się, że padła ofiara molestowania seksualnego. – Za pierwszym razem - w młodości. Za drugim już później i ta sytuacja związana była z moim życiem zawodowym. W obu przypadkach bardzo mocno przekroczone zostały wszelkie granice, włącznie z użyciem przemocy wobec mnie – powiedziała Dorota Naruszewicz.

Kojarzona z rolą Beaty w "Klanie" aktorka nigdzie nie zgłosiła tego, co ją spotkało. W wywiadzie wyjaśniła, dlaczego. – Przez długi czas byłam w szoku i nie chciałam uwierzyć w to, że coś takiego mogło się wydarzyć. A potem to wyparłam. Dziś nie chcę już do tego wracać – stwierdziła. Dodała, ze nie planuje opowiadać więcej o swoich doświadczeniach.

Naruszewicz zauważyła, że wciąż jako społeczeństwo stygmatyzujemy ofiary molestowania i cieszy ją akcja #MeToo, która uwidoczniła problem. – Buduje się w nich świadomość, że nie można się na takie zachowania zgadzać. Został zburzony pewien porządek. Może teraz niektórzy zaczną się bardziej kontrolować. Może dzięki temu coraz rzadziej dochodzić będzie do molestowania – skończyła.

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl:exter

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (297)
Zobacz także