GwiazdyJanina Ochojska ma raka piersi. "Mam coś ważnego do powiedzenia"

Janina Ochojska ma raka piersi. "Mam coś ważnego do powiedzenia"

Janina Ochojska ma raka piersi. "Mam coś ważnego do powiedzenia"

17.04.2019 12:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

U Janiny Ochojskiej zdiagnozowano raka piersi. "Apeluje do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej. Żeby, kiedy spotka was ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu" – powiedziała szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej.

Janina Ochojska – szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej, poinformowała na swoim koncie na Twitterze, że kilka dni temu zdiagnozowano u niej raka piersi.

"To ogromna rewolucja w moim życiu (...) Nie badałam się przez trzy lata. I dlatego apeluje do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej. Żeby, kiedy spotka was ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu. I każdy z nas może znaleźć w sobie tę siłę, żeby przezwyciężyć wszystkie trudności związane z tą chorobą" – powiedziała.

64-letnia Ochojska, która z ramienia Koalicji Europejskiej stara się o mandat w Parlamencie Europejskim, mimo choroby nie zamierza rezygnować z kandydowania. Jak podkreśla, jest to dla niej bardzo ważne, ponieważ chce kontynuować to, co robiła dotychczas w PAH-u także w Parlamencie Europejskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)