WP

Janina Ochojska ma raka piersi. "Mam coś ważnego do powiedzenia"

U Janiny Ochojskiej zdiagnozowano raka piersi. "Apeluje do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej. Żeby, kiedy spotka was ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu" – powiedziała szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janina Ochojska ma 64 lata
Janina Ochojska ma 64 lata (East News, Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER)
WP

Janina Ochojska – szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej, poinformowała na swoim koncie na Twitterze, że kilka dni temu zdiagnozowano u niej raka piersi.

"To ogromna rewolucja w moim życiu (...) Nie badałam się przez trzy lata. I dlatego apeluje do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej. Żeby, kiedy spotka was ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu. I każdy z nas może znaleźć w sobie tę siłę, żeby przezwyciężyć wszystkie trudności związane z tą chorobą" – powiedziała.

WP

64-letnia Ochojska, która z ramienia Koalicji Europejskiej stara się o mandat w Parlamencie Europejskim, mimo choroby nie zamierza rezygnować z kandydowania. Jak podkreśla, jest to dla niej bardzo ważne, ponieważ chce kontynuować to, co robiła dotychczas w PAH-u także w Parlamencie Europejskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP