Trwa ładowanie...
d3g5ku6

Jarosław B. zatrzymany. Adwokat kobiety w rozmowie z WP mówi o brutalnym gwałcie

Jarosław B. został zatrzymany we wtorek rano. Miał dopuścić się brutalnego gwałtu na dwudziestokilkulatce. – Materiał dowodowy jest bardzo silny – mówi w rozmowie z nami jeden z adwokatów kobiety, Oskar Skibicki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Jarosław B. zatrzymany. Mamy komentarz adwokata rzekomej ofiary
Jarosław B. zatrzymany. Mamy komentarz adwokata rzekomej ofiary (East News)
d3g5ku6

"Została brutalnie zgwałcona"

We wtorek rano Jarosław B. został zatrzymany na podstawie zawiadomienia o możliwość popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Ofiarą miała być dwudziestokilkulatka. – Do tej pory zostały podjęte takie czynności jak obdukcja, pierwsza pomoc, opatrzenie, bo zgwałcenie miało walor brutalnego – mówi WP Kobieta adwokat Oskar Skibicki.

d3g5ku6

– Potem było posiedzenie sądu. Przy tego typu przestępstwach obowiązuje procedura, że ofiary gwałtu słucha się tylko raz, żeby ograniczyć ilość traumy, którą przeżywa ofiara – tłumaczy nam, dodając, że posiedzenie odbyło się w poniedziałek.

Według prawnika, prokuratura po tych czynnościach zdecydowała o zatrzymaniu Jarosława B. i w tej chwili rozważa postawienie zarzutów.

"Mogła zostać otępiona"

PAP po rozmowie z drugim z pełnomocników podał, iż kobieta straciła świadomość. – Ofiara mogła bardziej zostać otępiona – uściśla w rozmowie z WP. Prawnik ujawnia również, w jakim stanie jest w tej chwili kobieta.

d3g5ku6

– To jest stan typowy dla bardzo ciężkiej traumy. Występują objawy psychiczne i fizjologiczne. Jest pod stałą opieką psychologa i osób bliskich. To, co najbardziej przeraża mnie, jak i moją klientkę, to komentarze, że ona chce zwrócić na siebie uwagę czy zarobić pieniądze – ocenia.

Według prawnika, Jarosław B. nie ma jeszcze oficjalnie swojego obrońcy. Były piłkarz został zatrzymany z powodu podejrzenia popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. B. spędzi najbliższą noc w izbie zatrzymań - informuje radio RMF.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3g5ku6

Podziel się opinią

Share
d3g5ku6
d3g5ku6