ycipk-4cs34v

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor myślą o dziecku? Znajoma aktorki jest pewna

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za jedną z najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. W tym roku małżeństwo będzie świętować piątą rocznicę ślubu. Ich znajoma zdradza, że do szczęścia ma im brakować tylko jednego: syna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej lubianych par
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej lubianych par (ONS.pl)
ycipk-4cs34v

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chcą powiększyć rodzinę?

Jak donosi tygodnik "Na żywo" Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor myślą o powiększeniu rodziny. Para ma dwie córeczki – Janinę i Helenę. Ich znajoma poinformowała w rozmowie z magazynem, że chcieliby mieć syna. Niewykluczone zatem, że już za jakiś czas ich rodzina się powiększy.

Zobacz także: Joanna Koroniewska pokazuje całą prawdę o związkach. Na jednym zabawnym zdjęciu

ycipk-4cs34v

– Marzy im się syn. Szczególnie Maciej chciałby mieć dziedzica, który zachowa ciągłość jego nazwiska – zdradza znajoma Joanny Koroniewskiej. – To pragnienie nie jest niczym nowym. Narodziny dziewczynek, Janinki, a potem Helenki, tylko to spotęgowały – dodaje informatorka "Na żywo".

Dla Koroniewskiej rodzina jest najważniejsza. Zdaniem koleżanki aktorka poważnie myśli o trzecim dziecku i chce spełnić marzenie męża. Boi się jednak, że nie podoła. O radę i wsparcie poprosiła Małgorzatę Sochę, która we wrześniu ubiegłego roku po raz trzeci została mamą. Rozmowa z Sochą miała rozwiać wszystkie lęki Koroniewskiej, a podpatrywanie, jak koleżanka radzi sobie z wychowywaniem trójki dzieci, dodało jej otuchy.

Choć aktorka aktywnie działa w mediach społecznościowych, chroni pywatności swojej rodziny. W końcu to, czy zostanie po raz kolejny mamą i czy w ogóle planuje trzecie dziecko, to bardzo intymna kwestia między nią a jej mężem.

ycipk-4cs34v

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak raz na zawsze posprzątać dziecięcy pokój?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4cs34v

ycipk-4cs34v
ycipk-4cs34v