Joga w wydaniu Agnieszki Maciąg. Już w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!"

Joga w wydaniu Agnieszki Maciąg to uniwersalny zestaw codziennych ćwiczeń dla osób, w różnym wieku, które nie są jeszcze zaawansowane. Każda osoba może w pełni korzystać z nich, czując na sobie ich zbawienny wpływ. Bonusy zadedykowane są oczyszczeniu ze stresu, negatywnych emocji i połączeniu się z wewnętrznym źródłem spokoju, harmonii, ukojenia, mądrości. O tym wszystkim opowiada aktorka w najnowszym numerze "Vivy!".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joga w wydaniu Agnieszki Maciąg. Już w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!"
(Materiały prasowe)

Zachwalane przez Agnieszkę Maciąg metody są idealne by usunąć blokady, stres i przygotować się do pełnego wypoczynku i spokojnego snu.
Propozycja dedykowana jest zabieganym kobietom, które chcą się zrelaksować po całym ciężkim dniu. W swojej publikacji DVD, Agnieszka Maciąg przedstawia zestaw niezawodnych narzędzi, inspirowanych praktyką kundalini jogi obejmujących ćwiczenia, medytację oraz dietę.

Płyta jest świadectwem transformacji, jaką przeszła Agnieszka Maciąg w poszukiwaniu harmonii i równowagi w codziennej, zabieganej rzeczywistości.

Materiały prasowe
Podziel się

Agnieszka Maciąg to autorka bestsellerowych książek: "Smak życia", "Smak szczęścia", "Smak miłości", "Smak świąt", "Pełnia życia" oraz najnowszej "Smak zdrowia" i książki z dvd "Poranna joga". Od 2014 roku prowadzi autorski blog www.agnieszkamaciag.pl, który ma wierne grono stałych czytelników i znajduje się w czołówce najpopularniejszych blogów w naszym kraju.

Od 2014 roku w magazynie "Uroda Życia" tworzy stałą autorską rubrykę kulinarną pt. "Smak życia według Agnieszki Maciąg", w której inspiruje czytelniczki do zdrowego i radosnego gotowania, pełnego naturalnych składników. Pod koniec 2006 roku Agnieszka rozpoczęła swoją przygodę z jogą oraz medytacją, co wpłynęło na głęboką przemianę w jej życiu. Zainteresowała się również ajurwedą oraz medycyną chińską. Zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia, które wniosły w jej życie tak wiele wymiernych korzyści, stały się jej wielką pasją. Swoimi odkryciami doświadczeniem z entuzjazmem dzieli się za pośrednictwem tekstów, które publikuje w książkach, prasie oraz w internecie, a także podczas wystąpień w programach telewizyjnych. Od 2015 roku prowadzi również warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia w holistycznym pojęciu oraz rozwoju osobistego.

Inspiruje i zachęca do lepszego, świadomego życia. Uwielbia naturę, chodzi po górach, zbiera zioła i robi domowe przetwory. W wolnych chwilach maluje i fotografuje. Od wielu lat jest aktywnie zaangażowana w działalność charytatywną na rzecz ludzi, zwierząt oraz środowiska. Modelka, szczęśliwa żona oraz mama Helenki lat 5 i Michała lat 25.

Aerial joga w telewizji WP. Zobacz:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.