Trwa ładowanie...
d3fm5um
Megafon.pl
Gwiazdy

John Magaro kręci z Rooney Marą

John Magaro, którego wkrótce będziemy mogli podziwiać w "Unbroken" Angeliny Jolie, zagra z Rooney Marą w obrazie "Carol".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Magaro kręci z Rooney Marą
(AdMedia/Newspix.pl)
d3fm5um

John Magaro, którego wkrótce będziemy mogli podziwiać w "Unbroken" Angeliny Jolie, zagra z Rooney Marą w obrazie "Carol". Film będzie adaptacją powieści Patricii Highsmith, która przedstawia historię relacji dwóch zupełnie różnych od siebie kobiet żyjących w latach 50. w Nowym Jorku. Jedna z nich to Therese, dwudziestokilkuletnia dziewczyna pracująca w sklepie (Rooney Mara), która marzy o ciekawszym życiu.

Druga, Carol (Cate Blanchett), to kobieta uwięziona w nieszczęśliwym małżeństwie. Gdy ich drogi się krzyżują, Therese zakochuje się w Carol.

W obsadzie produkcji oprócz Mary i Blanchett są też Kyle Chandler i Sara Paulson. Teraz dołączył do nich John Magaro, który wcieli się w Danniego, pisarza pracującego w New York Timesie i znajomego Therese.

d3fm5um

Za reżyserię filmu odpowiada Todd Haynes. Autorką scenariusza jest Phyllis Nagy. Prace na planie mają zacząć się w tym miesiącu.

John Magaro ma na koncie role w "Odważnej" Neila Jordana, "Szkole zgorszenia" Bretta Simona i "Not Fade Away" Davida Chase'a. W styczniu 2015 roku na ekrany polskich kin wejdzie oparty na faktach dramat wojenny "Unbroken", za kamerą którego stanęła Angelina Jolie. Magaro zagra w nim amerykańskiego lotnika Franka A. Tinkera.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Tom Cruise nie rezygnuje z "Top Gun 2"*

* Chiwetel Ejiofor wrogiem Bonda*

* Mia Wasikowska królową pustyni*

d3fm5um

Podziel się opinią

Share

d3fm5um

d3fm5um