Blisko ludziJulia Wieniawa o relacjach z ojcem. "Jest z innego środowiska"

Julia Wieniawa o relacjach z ojcem. "Jest z innego środowiska"

Julia Wieniawa o relacjach z ojcem. "Jest z innego środowiska"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
05.11.2019 09:38, aktualizacja: 05.11.2019 13:39

Kariera Julii Wieniawy rozwija się w zawrotnym tempie. Dwudziestolatka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Pomiędzy licznymi rolami w serialach i filmach realizuje się jeszcze jako piosenkarka.To nie lada wyzwanie dla młodej dziewczyny. Julia Wieniawa zapewnia, że może liczyć na wsparcie ze strony rodziców.

Julia Wieniawa nigdy nie ukrywała, że jest silnie związana ze swoją mamą. Na dowód tego celebrytka wybrała ją na swoją managerkę, którą pieszczotliwie nazywa "mamagerką". Julia Wieniawa zdradziła, że zawsze była raczej "córeczką mamusi" niż "tatusia". Tabloidy niejednokrotnie spekulowały na temat relacji aktorki z ojcem. Julia Wieniawa rozwiała wszelkie wątpliwości w jednym z wywiadów dla Jastrząbpost.

– Mój tata bardzo mnie wspiera, on jest z innego środowiska, więc taki świat jest mu trochę obcy. Co jest w gruncie rzeczy bardzo dobre – zdradziła. – Oboje mnie wspierają i chcą, żeby się w tym realizowała – powiedziała celebrytka.

Konrad Wieniawa-Narkiewicz — kim jest?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest plastykiem. W swoim środowisku jest bardzo znanym i cenionym artystą. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki, a wykształcenie pedagogiczne zdobył na ASP w Poznaniu. Artysta może pochwalić się licznymi wystawami w Polsce i za granicą. Obecnie pracuje jako wykładowca projektowania graficznego w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Jednocześnie uczy malarstwa, grafiki i rzeźby w Młodzieżowej Akademii Artystycznej. Rodzice Julii Wieniawy rozstali się już jakiś czas temu. Oprócz Julii Wieniawy plastyk ma jeszcze jedną córkę – Alicję.

Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl