GwiazdyJulia Wieniawa rozstała się z Baronem. Z kim do tej pory spotykała się aktorka?

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem. Z kim do tej pory spotykała się aktorka?

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem. Z kim do tej pory spotykała się aktorka?
Agata Porażka

19.08.2019 19:57, aktual.: 19.08.2019 20:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces, angażując się w wiele różnych kampanii i projektów. Zdarza jej się także znaleźć czas na życie prywatne. Z kim do tej pory spotykała się Julia Wieniawa?

Byli partnerzy Julii Wieniawy

Do byłych chłopaków Julii Wieniawy zalicza się m.in. Antoni Królikowski. Mówi się, że był on pierwszą wielką miłością aktorki. Para spotykała się przez dwa lata, podczas których odbyli kilka podróży, zaangażowali się we wspólne projekty. Przez wiele miesięcy wyglądali na parę idealną. Okazało się jednak, że różnice między nimi były nie do pogodzenia. Królikowski i Wieniawa rozstali się, jednak oboje zadeklarowali, że pozostają przyjaciółmi.

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Zanim Julia Wieniawa związała się z Antonim Królikowskim, miała być także w związku z Nikodemem Rozbickim. Jednak ich związek nie był tak medialny, jak kolejne relacje młodej gwiazdy polskiej sceny, więc wciąż niewiele na ten temat wiadomo.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron rozstali się

Po tym, jak Julia Wieniawa postanowiła rozstać się z Antonim Królikowskim, związała się ze znanym muzykiem, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Niestety jak poinformował dzisiaj "Pudelek", para rozstała się, głównie ze względu na brak czasu.

- Ostatnio nie mieli dla siebie czasu - twierdzi źródło "Pudelka". - Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma "The Voice". Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron rozstali się po 7 miesiącach związku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (375)