Trwa ładowanie...
d2iynae

Julianne Moore: "Nie mogę już tyle ćwiczyć"

Julianne Moore to jedna z tych aktorek, która sprawia wrażenie, jakby czas stanął dla niej w miejscu. 53-letnia gwiazda przyznaje jednak, że wraz z upływem czasu musiała zmienić podejście do swojego ciała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julianne Moore: "Nie mogę już tyle ćwiczyć"
(AFP)
d2iynae

Julianne Moore to jedna z tych aktorek, która sprawia wrażenie, jakby czas stanął dla niej w miejscu. 53-letnia gwiazda przyznaje jednak, że wraz z upływem czasu musiała zmienić podejście do swojego ciała oraz do tego jak utrzymać je w dobrej formie.
- Dwa, trzy razy w tygodniu ćwiczę Ashtanga jogę. Mam też indywidualne zajęcia z trenerem, podnoszenie lekkich ciężarów i trochę podskoków.

- Problem polega na tym, że nie mogę już ćwiczyć sześć dni z rzędu, bo jestem potem zbyt obolała. Na tym polega starość, zaczynają boleć cię biodra i musisz przerzucić się na inne rodzaje ćwiczeń.

Aktorka przyznała także, że często korzysta z zabiegów akupunktury, które łagodzą jej bolesne dolegliwości kręgosłupa oraz pomagają uporać się z trudnymi sytuacjami życiowymi.

d2iynae

- Po śmierci mamy nie mogłam spać. Długo byłam w szoku i nie spałam spokojnie chyba przez rok. Byłam wrakiem. Przeszłam wtedy serię intensywnych sesji akupunktury. Poczułam, jakby ustawiły od nowa mój układ nerwowy. To było bardzo pomocne.

(ma)

POLECAMY:

* Julianne Moore nie tylko o dzieciach i starzeniu*

d2iynae

* Julianne Moore - ten kociak ma 53 lata!*

* Julianne Moore w niefortunnych butach*

Podziel się opinią

Share

d2iynae

d2iynae
d2iynae