Trwa ładowanie...

Julianne Moore: "Nie mogę już tyle ćwiczyć"

Julianne Moore to jedna z tych aktorek, która sprawia wrażenie, jakby czas stanął dla niej w miejscu. 53-letnia gwiazda przyznaje jednak, że wraz z upływem czasu musiała zmienić podejście do swojego ciała.

Julianne Moore: "Nie mogę już tyle ćwiczyć"Źródło: AFP
d1duk79
d1duk79

Julianne Moore to jedna z tych aktorek, która sprawia wrażenie, jakby czas stanął dla niej w miejscu. 53-letnia gwiazda przyznaje jednak, że wraz z upływem czasu musiała zmienić podejście do swojego ciała oraz do tego jak utrzymać je w dobrej formie.
- Dwa, trzy razy w tygodniu ćwiczę Ashtanga jogę. Mam też indywidualne zajęcia z trenerem, podnoszenie lekkich ciężarów i trochę podskoków.

- Problem polega na tym, że nie mogę już ćwiczyć sześć dni z rzędu, bo jestem potem zbyt obolała. Na tym polega starość, zaczynają boleć cię biodra i musisz przerzucić się na inne rodzaje ćwiczeń.

Aktorka przyznała także, że często korzysta z zabiegów akupunktury, które łagodzą jej bolesne dolegliwości kręgosłupa oraz pomagają uporać się z trudnymi sytuacjami życiowymi.

- Po śmierci mamy nie mogłam spać. Długo byłam w szoku i nie spałam spokojnie chyba przez rok. Byłam wrakiem. Przeszłam wtedy serię intensywnych sesji akupunktury. Poczułam, jakby ustawiły od nowa mój układ nerwowy. To było bardzo pomocne.

(ma)

d1duk79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1duk79