IX edycja kampanii społecznej – "PIĘKNA BO ZDROWA" organizowana przed ogólnopolską organizację Kwiat Kobiecości
10 października 2017r. w Studio Tęcza w Warszawie odbyła się sesja zdjęciowa i nagranie spotu reklamowego do IX już edycji kampanii społecznej pod nazwą „Piękna bo zdrowa”, która startuje w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Organizatorem kampanii jest Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości. Ambasadorkami tegorocznej odsłony zostały Panie: Olga Borys, Katarzyna Cerekwicka, Nicole Sochacki-Wójcicka (Mama ginekolog), Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa oraz Ida Karpińska Prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości