Trwa ładowanie...
d36yd9r

Kasia Smutniak wyszła za mąż. Ma córkę z pierwszego małżeństwa

Kasia Smutniak została żoną Domenica Proccaciego, włoskiego producenta filmowego. Jej pierwszym mężem był aktor Pietro Taricone – zmarły tragicznie w 2010 r. Owocem tamtego związku jest Sophie. Coraz bardziej podobna do taty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Smutniak z córką Sophie Taricone
Kasia Smutniak z córką Sophie Taricone (Getty Images)
d36yd9r

Kasia Smutniak - ślub

Kasia Smutniak powiedziała "tak" wieloletniemu partnerowi Domenico Proccaciemu. Włoch jest od niej starszy o 19 lat. Różnica wieku nigdy nie stanowiła dla aktorki problemu – najważniejsze jest to, że przy producencie filmowym odnalazła spokój i szczęście. Jej córka Sophie mogła zaś znów poczuć ojcowską miłość. Jej tata, aktor Pietro Taricone zginął podczas skoku ze spadochronem. Smutniak była świadkiem jego śmierci.

d36yd9r

To tragiczne wydarzenie miało miejsce w 2010 r. W 2011 w życiu Smutniak pojawił się Proccacio. Ślub aktorki odbył się w jej urodziny, 13 września. Jak się okazuje, goście myśleli, że właśnie je mieli świętować. Na miejscu dowiedzieli się, że nie tylko to będzie powodem do zabawy. Później Instagrama zalały zdjęcia z uroczystości. Na pewno nie zabrakło na niej córki Kasi Smutniak.

Sophie Taricone – córka Kasi Smutniak

d36yd9r

Sophie Taricone od czasu do czasu towarzyszy mamie na czerwonych dywanach. Ostatnio pojawiły się razem na festiwalu filmowym w Taorminie, gdzie Smutniak promowała film "Słodki koniec dnia" Jacka Borcucha. 15-letnia dziewczynka, co widać na zdjęciach, jest niezwykle podobna do swojego taty. Gdy zmarł, miała tylko 6 lat. Nie wiadomo, czy Sophie pójdzie w ślady rodziców. Smutniak wyznała, że stara się jej wpoić troskę o innych. Na co dzień 15-latka widzi, jak mama wspiera mieszkańców Nepalu. Dzięki niej w kraju znanym pod nazwą Mustangu powstała pierwsza szkoła. Smutniak często tam jeździ.

Kasia Smutniak i Pietro Taricone Getty Images
Podziel się
d36yd9r

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d36yd9r

d36yd9r
d36yd9r