ModaKasia Tusk pozuje z kieliszkiem w ręku. Wzrok przyciąga jej biała marynarka

Kasia Tusk pozuje z kieliszkiem w ręku. Wzrok przyciąga jej biała marynarka

Kasia Tusk w białej marynarce na jesień 2020
Kasia Tusk w białej marynarce na jesień 2020
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska
04.09.2020 13:31, aktualizacja: 01.03.2022 13:49

Kasia Tusk na swoim blogu i na profilach w mediach społecznościowych prezentuje już jesienne stylizacje. Ostatnio wrzuciła zdjęcie w białej, oversizowej marynarce. Podobne modele dostępne są w sieciówkach za mniej niż 150 złotych.

"Ostatnie dni wakacji i pierwsze nieco jesienne kadry" – napisała na swoim profilu na Instagramie blogerka i projektantka Kasia Tusk. Opublikowała również zdjęcie, na którym pozuje z kieliszkiem wina w ręku i w białej, oversizowej marynarce. Podkreśla, że to francuski styl, o którym więcej pisze na swoim blogu "Make Life Easier".

Kasia Tusk w białej marynarce na jesień 2020

Podobny model marynarki na jesień można znaleźć w sklepie Katarzyny Tusk. Influencerka podreśla, że idealnie skrojona dwurzędowa marynarka to klasyk, którego nie powinno zabraknąć w damskiej garderobie. Swój projekt określa mianem dopracowanego, który jest komfortowy i ponadczasowy. "Model jest wygodny w noszeniu nie tylko w towarzystwie koszul z długim rękawem, ale również bluzek na ramiączkach" – opisuje. Aktualnie marynarka na stronie sklepu jest w promocji i kosztuje 259 zł. Póki co, nie jest jednak dostępna.

marynarka w cenie 129 zł
marynarka w cenie 129 zł© H&M

Podobną marynarkę znaleźliśmy w sklepie H&M w cenie 129,00 zł. Białe żakiety można teraz dostać w wielu sieciówkach.

Źródło artykułu:WP Kobieta