Blisko ludziKatarzyna Bosacka pokazała ceny truskawek. Internauci są w szoku

Katarzyna Bosacka pokazała ceny truskawek. Internauci są w szoku

Katarzyna Bosacka pokazała, ile kosztują truskawki
Katarzyna Bosacka pokazała, ile kosztują truskawki
Źródło zdjęć: © AKPA, Pixabay | AKPA, Pixabay
17.05.2022 10:33

Katarzyna Bosacka stara się na swoich social mediach zamieszać treści wokół zdrowego odżywiania oraz przemyślanych zakupów. Niedawno w jednym z postów pokazała, jak prezentują się ceny jednych z ulubionych owoców Polaków.

Katarzyna Bosacka dodała wpis na Instagramie, który powinien przyciągnąć uwagę każdego wielbiciela truskawek. Niestety inflacja robi swoje - ceny owoców również poszły w górę. Okazuje się jednak, że sama Bosacka za polskie truskawki zapłaciła szokująco niską cenę. Internauci w komentarzach dopytują się, gdzie mogą znaleźć tak tanie owoce, gdyż w ich okolicach ceny są co najmniej dwukrotnie wyższe.

Katarzyna Bosacka komentuje ceny truskawek. Fani nie dowierzają

Post o owocach wywołał ogromne poruszenie. Analizując wypowiedzi pod wpisem Bosackiej, można dojść do wniosku, że ceny truskawek są naprawdę różne.

"Witajcie po weekendzie, jak się macie? W Warszawie dzisiaj słonecznie, na bazarkach pojawiają się już polskie truskawki. Co prawda jak na razie spod folii, ale zawsze krajowe. Mnie udało się znaleźć w cenie 13 zł za jeden kilogram. A ile u was kosztuje kilogram truskawek? Sezon na truskawki zaczyna się na początku czerwca i trwa do około początku/połowy lipca, więc jest tak naprawdę dopiero przed nami. Miejmy nadzieję, że ceny będą na tyle przystępne, żeby można było najeść się ich na zapas, na cały rok" - wyznaje dziennikarka.

Jeżeli dla kogoś 13 złotych za kilogram wydaje się mało przystępną propozycją, wystarczy spojrzeć w komentarze. Wtedy podana przez Bosacką kwota zrobi się w naszych oczach wyjątkowo niska.

Szokujące ceny truskawek. Polacy łapią się za głowy

13 złotych Bosackiej to pikuś w porównaniu do tego, na jakie ceny natrafiali jej obserwatorzy. Nic więc dziwnego, że post wywołał tak ogromną dyskusję w komentarzach.

"Właśnie kupiłam po 26!! Gdzie to 13??;";

"W Łodzi na rynku 18-19 za albańskie, za polskie spod folii od gospodarza ze wsi już 25 złotych";

"Na warszawskim Mokotowie już po 25 zł za kilogram";

"Okolice Gorzowa 28 zł" - czytamy wśród licznych wypowiedzi.

Widać zatem, że już na samym początku sezonu, ceny truskawek są bardzo zróżnicowane.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Jak przechowywać truskawki?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (18)