GwiazdyKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już po rozwodzie. Jest wyrok sądu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już po rozwodzie. Jest wyrok sądu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się podczas pierwszej rozprawy
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się podczas pierwszej rozprawy
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko
25.08.2022 15:04, aktualizacja: 25.08.2022 15:48

Wiadomość o rozstaniu aktorki i tancerza, która w marcu obiegła media, była dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. W czwartek odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa i - jak się okazało - ostatnia, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przestali być małżeństwem.

11 marca polskie media obiegła wiadomość, że Katarzyna Chichopek i Marcin Hakiel po 17 latach związku i ponad 13 latach małżeństwa postanowili się rozstać. Zdecydowali się wydać wspólne oświadczenie:

"Drodzy, podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel" - brzmiała jego treść.

Aktorka przez długi czas milczała na ten temat i rzuciła się w wir pracy. Nieco bardziej wylewny był tancerz, który w programie "Miasto kobiet" wyjawił, że żona poprosiła go jakiś czas temu o więcej wolności i – jak dodał - okazało się, że "ta wolność ma imię".

O reakcji Katarzyny Cichopek na wywiad męża opowiedziała w rozmowie z "Plotkiem" ich bliska znajoma.

- Ma żal, bo umawiali się, że nie będą prać brudów publicznie i udzielać wywiadów. Gdy dowiedziała się o wywiadzie męża, zadzwoniła do niego z pretensjami. Przypomniała o wzajemnych ustaleniach. A już sugerowanie przez Marcina, że go zdradziła, sprawiło jej ogromny ból - mówiła wtedy znajoma pary.

W mediach pojawiały się sugestie o tym, kto mógł być sugerowanym przez Hakiela powodem rozstania, jednak nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już po rozwodzie

W czwartek, 25 sierpnia, o godzinie 11:30 w jednym z warszawskich sądów odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jak dowiedział się "Fakt" od menadżerki aktorki Aldony Wleklak - sąd wydał wyrok bez orzekania o winie już na pierwszej rozprawie.

Zgodnie z zapowiedziami – byli już małżonkowie ustalili wcześniej najważniejsze kwestie i udało im się uniknąć publicznych kłótni. Dla dobra dzieci chcieli, aby rozstanie przebiegło w spokojnej atmosferze.

Małżeństwo nie musiało się osobiście stawiać w sądzie, ponieważ - jak ustalił dziennik – rozprawa odbyła się w formie zdalnej. Z umieszczonej przed salą rozpraw wokandy wynikało, że pozew złożył tancerz.

Historia miłości

Aktorka i prezenterka Katarzyna Cichopek i tancerz Marcin Hakiel przez wiele lat byli jedną z popularniejszych par w polskim show-biznesie. Poznali się w 2005 r. na planie "Tańca z Gwiazdami", który zresztą wygrali. Program przyniósł im nie tylko Kryształową Kulę, ale i miłość.

W 2008 roku pobrali się w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, rok później przywitali na świecie synka – Adama, a w 2013 r. urodziła się ich córeczka Helena. Przez 17 lat tworzyli zgrany duet, dlatego informacja o rozstaniu była dla wielu osób szokiem.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta