GwiazdyTak zachowuje się Marcin Hakiel przed rozwodem. Jego mina mówi wszystko

Tak zachowuje się Marcin Hakiel przed rozwodem. Jego mina mówi wszystko

Rozwód Cichopek i Hakiela odbędzie się 25 sierpnia
Rozwód Cichopek i Hakiela odbędzie się 25 sierpnia
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
24.08.2022 19:52

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkają się w sądzie już 25 sierpnia. Para, która rozstała się już kilka miesięcy temu, najprawdopodobniej skończy na jednej rozprawie rozwodowej, ponieważ ustaliła już wcześniej szczegóły dotyczące podziału majątku i opieki nad dziećmi. Wiadomo, czym zajmowali się byli partnerzy na dzień przed rozwodem.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było jednym z najgłośniejszych w 2022 roku. Małżonkowie rozeszli się po wspólnych siedemnastu latach i wydali tylko lakoniczne oświadczenie, w którym stwierdzili, że nie będą komentować powodów swojej decyzji.

Marcin Hakiel udzielił jednak niedługo później głośnego wywiadu w programie "Miasto kobiet", w którym zasugerował, że Katarzyna Cichopek odeszła do innego mężczyzny. To wywołało prawdziwą burzę.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się. Oto co robią dzień przed rozprawą

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkają się na pierwszej sprawie rozwodowej już 25 sierpnia. Media podejrzewają, że będzie to jedyne posiedzenie dotyczące rozwodu małżonków. Para miała wcześniej ustalić między sobą szczegóły dotyczące opieki nad dziećmi oraz podziału majątku.

Hakiel postanowił podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie tym, jak spędził ostatni dzień swojego małżeństwa. Okazało się, że tancerz postanowił zająć się remontem w nowej siedzibie swojej szkoły tanecznej. Opublikował zdjęcie, jak stoi na wysokiej drabinie, trzymając w jednej ręce kinkiet. "Remont na Sadybie trwa! Już niedługo będziemy mogli zaprosić Was do naszej 7. Akademii w Warszawie!" - napisał.

Katarzyna Cichopek też intensywnie pracowała. Pokazała zdjęcie z planu

Cichopek nie pozostała dłużna. Również zdała relację internautom, co robi dzień przed rozprawą. Podobnie jak Marcin Hakiel, również zaangażowała się w pracę. Pokazała zdjęcie, na którym pozuje z częścią ekipy na planie "M jak miłość".

"Pierwszy dzień zdjęciowy po przerwie wakacyjnej. Wypoczęci, pełni energii zaczynamy nowy sezon »M jak miłość« Ale się stęskniłam za wszystkimi! Czekacie na nowe odcinki?" - spytała swoich fanów gwiazda Telewizji Polskiej. Na InstaStories ujawniła też, że razem z Aleksandrem Sikorą poprowadzi jesienną ramówkę stacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta