Trwa ładowanie...
d1me4d3

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokonali kryzys. Nie było łatwo

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel musieli zmierzyć się z poważnym kryzysem w małżeństwie. To był moment, który mógł zniszczyć wszystko, co udało im się wspólnie stworzyć. Na szczęście mają już to za sobą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zażegnali kryzys w małżeństwie
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zażegnali kryzys w małżeństwie (ONS.pl)
d1me4d3

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - kryzys w małżeństwie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie kilkanaście lat temu podczas programu "Taniec z Gwiazdami". Ich uczucie rodziło się na oczach całej Polski. Kiedy zdobywali Kryształową Kulę w programie w 2005 r., byli już parą. Rok później tancerz oświadczył się aktorce i wspólnie postanowili wybudować wymarzony dom w Wilanowie. 500-metrowa willa miała być azylem dla ich rodziny.

Niestety ta inwestycja wpędziła ich w spore problemy finansowe, które odbiły się na ich związku. Cichopek dostawała mniej propozycji zawodowych, a szkoła tańca Hakiela nie prosperowała tak dobrze, jak wcześniej. "Jak pojawiły się problemy, Kasia często płakała. W środku mnie gniotło. Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi – to wszystko zaczęło mnie przerastać" – wyznał tancerz.

d1me4d3

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - rozwód?

Wynajem willi nie rozwiązał problemów pary. Na szczęście w trudnych chwilach Katarzyna Cichopek mogła liczyć na swoich rodziców, którzy ją cały czas wspierali. W pewnym momencie aktorka zamieszkała u nich z dziećmi. Małżeństwo było zmuszone sprzedać swoją ukochaną willę, którą zamienili na niewielkie mieszkanie na Mokotowie. "Nie zamierzamy się rozwodzić, system wartości odziedziczyliśmy po naszych rodzicach. Lepiej jest coś naprawić niż wymienić na inne – powiedział w tygodniku "Na żywo" Marcin Hakiel. "Nie ma między nami włoskich kłótni, bo nawet jak jestem bardzo zła na Marcina, tak mnie rozbawi, że zaczynam się śmiać – dodała Kasia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl (enter)

d1me4d3

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

d1me4d3

Podziel się opinią

Share

d1me4d3

d1me4d3