GwiazdyKatarzyna Cichopek zrobiła to zaraz po rozwodzie. Tak zareagował Hakiel

Katarzyna Cichopek zrobiła to zaraz po rozwodzie. Tak zareagował Hakiel

Katarzyna Cichopek-Hakiel zmieniła nazwisko
Katarzyna Cichopek-Hakiel zmieniła nazwisko
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
oprac. DFR
16.09.2022 09:56

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się. Para, po 17 latach wspólnego życia, zaskoczyła wszystkich informacją o rozstaniu. Po kilku miesiącach od tamtej wiadomości, obydwoje już układają sobie życie osobno. Katarzyna Cichopek podjęła też ważną decyzję, której nie kryła przed byłym mężem.

Rozwód Katarzyny Cichopek-Hakiel i Marcina Hakiela odbył się podczas jednej rozprawy, która miała miejsce pod koniec sierpnia. Tym samym para zakończyła trwające 13 lat małżeństwo oraz siedemnastoletni związek. O rozstaniu poinformowali już kilka miesięcy temu. Wydali wtedy krótkie oświadczenie w mediach społecznościowych: "Drodzy, podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel".

Katarzyna Cichopek-Hakiel zmieniła nazwisko. Oto jaka była reakcja Hakiela

Katarzyna Cichopek-Hakiel podjęła też decyzję o zmianie nazwiska, o czym donosi "Super Express". "Będzie zmieniać nazwisko i wcale nie ukrywała tego przed Marcinem. Od dnia ślubu nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel, a teraz pozbędzie się nazwiska byłego męża i zostawi tylko Cichopek" - mówi tabloidowi informator.

Jak zareagował Marcin Hakiel? Jak przekonuje "Super Express", były mąż prezenterki "Pytania na śniadanie" miał przyjąć decyzję Cichopek spokojnie i nie mieć jej tego za złe. Sam już układa sobie życie u boku innej partnerki.

Marcin Hakiel jest w związku? Pokazał wymowne zdjęcie

Marcin Hakiel opublikował niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym trzyma za rękę tajemniczą kobietę. Nie widać jej twarzy, jednak szeroki uśmiech tancerza wyraża wszystko. Hakiel dodał także wymowny podpis: "To był dobry weekend. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". Najwyraźniej nowa miłość kwitnie, chociaż para wciąż decyduje się na zachowanie swojej relacji w tajemnicy.

Internauci trzymają kciuki za Hakiela. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami i wsparciem. "Wszystkiego co najlepsze Panie Marcinie, szczęścia po tak trudnych miesiącach. Po burzy zawsze wychodzi słońce tylko czasem trzeba na to trochę poczekać", "Nic nie dzieje się bez przyczyny - wszystkiego dobrego i dla p. Kasi, i dla Pana", "Panie Marcinie, z całego serca życzę wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia!" - czytamy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także