ycipk-2ux6wc

Katarzyna Niezgoda wypoczywa na plaży. "Nie widzę w tym nic sensacyjnego"

Katarzyna Niezgoda pochwaliła się swoim fanom zdjęciem z plaży. Ze względu na swoją figurę usłyszała wiele nieprzyjemnych komentarzy. Postanowiła zabrać głos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Niezgoda pozuje na plaży w Sopocie
Katarzyna Niezgoda pozuje na plaży w Sopocie (East News)
ycipk-2ux6wc

Katarzyna Niezgoda na plaży

Wakacje sprzyjają plażowiczom. Wśród nich są również celebryci, którzy w wolnych chwilach łapią promienie letniego słońca. Nad morze wybrała się także mieszkająca w Sopocie była partnerka Tomasza Kammela, Katarzyna Niezgoda.

Niezgoda padła ofiarą nieprzyjemnego incydentu. Wraz z przyjaciółmi była nękana przez trzech paparazzich, którzy robili im zdjęcia w kostiumach kąpielowych.

ycipk-2ux6wc

Katarzyna Niezgoda wściekła na paparazzich

Gwiazda postanowiła odnieść się do tej sytuacji na swoim koncie na Instagramie. "Nie widzę nic sensacyjnego w tym, że postanowiłam wykąpać się w morzu. W Sopocie mieszkam i spędzam czas z przyjaciółmi. Coroczne uprzykrzanie mi wolnego czasu jest poza wszelka krytyką. Ta trójka z aparatami, którzy wczoraj czyhali na nas, to stalkerzy, którzy bezkarnie czerpią korzyści z dotkliwego i długotrwałego nękania. Tylko po co publikować te zdjęcia?" - czytamy w opisie pod najnowszym zdjęciem.

Fani stanęli murem w obronie Niezgody. "Niezależnie od wszystkiego, pięknie pani wygląda", "Proszę sie nie przejmować, szkoda nerwów", "Jest pani cudowną i piękną kobietą" - pisali wielbiciele Niezgody.

ycipk-2ux6wc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Parasole plażowe stanowią zagrożenie

ycipk-2ux6wc
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ux6wc

ycipk-2ux6wc
ycipk-2ux6wc