GwiazdyKatarzyna Skrzynecka przeszła niemałą metamorfozę. Jak oceniacie jej fryzurę?

Katarzyna Skrzynecka przeszła niemałą metamorfozę. Jak oceniacie jej fryzurę?

Katarzyna Skrzynecka przeszła niemałą metamorfozę. Po tej fryzurze już ani śladu
Katarzyna Skrzynecka przeszła niemałą metamorfozę. Po tej fryzurze już ani śladu
Źródło zdjęć: © Instagram | katarzyna_skrzynecka_official
07.08.2022 13:31, aktualizacja: 07.08.2022 13:52

Katarzyna Skrzynecka znów postanowiła zaszaleć z fryzurą. Aktorka i wokalistka podzieliła się swoją metamorfozą w jednym z najnowszych nagrań, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Jak oceniacie kolejną już zmianę w jej wyglądzie?

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z gwiazd, które są wyjątkowo aktywne w mediach społecznościowych. Aktorka, którą wyłącznie na Instagramie obserwuje aktualnie ponad 185 tys. osób, chętnie dzieli się z internetowymi obserwatorami zarówno życiem prywatnym, jak i zawodowym - i nie unika przy tym dystansu do siebie oraz dobrego humoru. Tak było przy okazji jednego z najnowszych nagrań z Michałem Wiśniewskim.

Katarzyna Skrzynecka przeszła niemałą metamorfozę

"Pozytywnie zaskakują nas uczestnicy siedemnastej edycji programu 'Twoja twarz brzmi znajomo'. Nie żebyśmy się nudzili, ale mamy dystans do siebie. A wy?" - napisała Katarzyna Skrzynecka pod swoim nagraniem z planu "TTBZ" z Michałem Wiśniewskim.

Choć główną uwagę miał przykuwać żart z okularami, fani Skrzyneckiej zwrócili przede wszystkim uwagę na jej nową fryzurę. Aktorka postanowiła bowiem skrócić włosy i dodać do nich bardzo modną od zeszłego sezonu grzywkę. Pozostała jednak przy swoim ulubionym kolorze, czyli ciepłym blondzie - ciemniejszym u góry i jaśniejszym na dole.

Różne style układania grzywki

Na powyższym nagraniu Katarzyna Skrzynecka ma grzywkę ułożoną prosto, jednak na najnowszych zdjęciach, które pojawiły się na Instagramie - "przełożoną" zupełnie na bok oraz spiętą u góry i dołączoną do wysokiego koka. Jak więc widać, możliwości jest naprawdę wiele, a długość grzywki nie przeszkadza w układaniu najróżniejszych fryzur.

To tylko dowodzi temu, że warto jest czasem poeksperymentować z włosami, ponieważ za pomocą łatwo dostępnych kosmetyków możemy później samodzielnie tworzyć najmodniejsze fryzury. Bierzmy więc przykład z Katarzyny Skrzyneckiej! Może to już czas na grzywkę?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta