Trwa ładowanie...
d1znyoh

Katarzyna Skrzynecka z mężem. Internautki zwróciły uwagę na Marcina Łopuckiego

Katarzyna Skrzynecka udostępniła ostatnio na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z mężem. Marcin Łopucki spotkał się tam z dużym zainteresowaniem pań. Internautki nie szczędziły mu komplementów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki (ONS.pl)
d1znyoh

Katarzyna Skrzynecka ma ostatnio powody do radości. Gwiazda pod okiem swojego męża Marcina Łopuckiego, który zawodowo zajmuje się kulturystyką, schudła 14 kg. Już wygląda rewelacyjnie, a jak zapowiada, to jeszcze nie koniec. Zamierza zrzucić 20 kg.

Drugi powód do radości dał jej mąż. Ostatnio Skrzynecka udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Siedzą w luksusowym samochodzie. Gwiazda dodała do niego tajemniczy komentarz, z którego wynika, że Łopucki przygotował dla niej ogromną niespodziankę.

d1znyoh

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

"Ten ukochany wariat. Właśnie sprawił swojej własnej żonie totalnie ekstremalną niespodziankę, prezent. W twoich oczach widać wszystko, ukochany wariacie. Bezcenne, gdy sprawiający niespodziankę cieszy się tak pięknie, jak obdarowana oszalała ze szczęścia" - czytamy.

Internautki zazdroszczą Katarzynie Skrzyneckiej

Zagadka jak na razie nie została rozwiązana. Internautki nie są nawet ciekawe i nie drążą tego tematu. Zwróciły uwagę na coś, a raczej kogoś innego. Mowa o Marcinie Łopuckim. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zebrał wiele komplementów od pań, które nie kryły zazdrości, że aktorka ma aż tak przystojnego ukochanego.

d1znyoh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d1znyoh

Podziel się opinią

Share

d1znyoh

d1znyoh