Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka z mężem. Internautki zwróciły uwagę na Marcina Łopuckiego

Katarzyna Skrzynecka udostępniła ostatnio na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z mężem. Marcin Łopucki spotkał się tam z dużym zainteresowaniem pań. Internautki nie szczędziły mu komplementów.

Share
Katarzyna Skrzynecka z mężem. Internautki zwróciły uwagę na Marcina Łopuckiego
Źródło: ONS.pl
d3apw7p

Katarzyna Skrzynecka ma ostatnio powody do radości. Gwiazda pod okiem swojego męża Marcina Łopuckiego, który zawodowo zajmuje się kulturystyką, schudła 14 kg. Już wygląda rewelacyjnie, a jak zapowiada, to jeszcze nie koniec. Zamierza zrzucić 20 kg.

Drugi powód do radości dał jej mąż. Ostatnio Skrzynecka udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Siedzą w luksusowym samochodzie. Gwiazda dodała do niego tajemniczy komentarz, z którego wynika, że Łopucki przygotował dla niej ogromną niespodziankę.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

"Ten ukochany wariat. Właśnie sprawił swojej własnej żonie totalnie ekstremalną niespodziankę, prezent. W twoich oczach widać wszystko, ukochany wariacie. Bezcenne, gdy sprawiający niespodziankę cieszy się tak pięknie, jak obdarowana oszalała ze szczęścia" - czytamy.

d3apw7p

Internautki zazdroszczą Katarzynie Skrzyneckiej

Zagadka jak na razie nie została rozwiązana. Internautki nie są nawet ciekawe i nie drążą tego tematu. Zwróciły uwagę na coś, a raczej kogoś innego. Mowa o Marcinie Łopuckim. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zebrał wiele komplementów od pań, które nie kryły zazdrości, że aktorka ma aż tak przystojnego ukochanego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d3apw7p

Podziel się opinią

Share
d3apw7p
d3apw7p