ycipk-10h1e9

Katarzyna Skrzynecka z mężem. Internautki zwróciły uwagę na Marcina Łopuckiego

Katarzyna Skrzynecka udostępniła ostatnio na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z mężem. Marcin Łopucki spotkał się tam z dużym zainteresowaniem pań. Internautki nie szczędziły mu komplementów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki (ONS.pl)
ycipk-10h1e9

Katarzyna Skrzynecka ma ostatnio powody do radości. Gwiazda pod okiem swojego męża Marcina Łopuckiego, który zawodowo zajmuje się kulturystyką, schudła 14 kg. Już wygląda rewelacyjnie, a jak zapowiada, to jeszcze nie koniec. Zamierza zrzucić 20 kg.

Drugi powód do radości dał jej mąż. Ostatnio Skrzynecka udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Siedzą w luksusowym samochodzie. Gwiazda dodała do niego tajemniczy komentarz, z którego wynika, że Łopucki przygotował dla niej ogromną niespodziankę.

ycipk-10h1e9

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

"Ten ukochany wariat. Właśnie sprawił swojej własnej żonie totalnie ekstremalną niespodziankę, prezent. W twoich oczach widać wszystko, ukochany wariacie. Bezcenne, gdy sprawiający niespodziankę cieszy się tak pięknie, jak obdarowana oszalała ze szczęścia" - czytamy.

Internautki zazdroszczą Katarzynie Skrzyneckiej

Zagadka jak na razie nie została rozwiązana. Internautki nie są nawet ciekawe i nie drążą tego tematu. Zwróciły uwagę na coś, a raczej kogoś innego. Mowa o Marcinie Łopuckim. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zebrał wiele komplementów od pań, które nie kryły zazdrości, że aktorka ma aż tak przystojnego ukochanego.

ycipk-10h1e9

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

ycipk-10h1e9
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10h1e9

ycipk-10h1e9
ycipk-10h1e9