Trwa ładowanie...
d2lbn9w

Katarzyna Warnke o reklamie Durex. "Wasza miłość jest równie piękna"

TVP zdecydowało, że nie wyemituje reklamy, w której udział wzięli homoseksualiści. Katarzyna Warnke wyraźnie powiedziała, co o tym myśli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke po stronie osób LGBTQ
Katarzyna Warnke po stronie osób LGBTQ (ONS)
d2lbn9w

Firma Durex, przy okazji wypuszczenia na rynek nowej linii prezerwatyw oraz Międzynarodowego Dnia Seksu, przygotowała spot reklamowy, w którym pojawiają się cztery różne pary. Jedną z nich jest para homoseksualna. Kampania "Głośni w łóżku" ma na celu uzmysłowienie, że szczera rozmowa między kochankami to podstawa.

Katarzyna Warnke broni reklamy Durex

Spot miał być dystrybuowany za pośrednictwem różnych mediów, w tym, TVP. Jednak Telewizja Polska uznała, że wideo nie zostanie wyemitowane z uwagi na liczne skargi, które miały wpływać do TVP po emisji reklam zawierających treści intymne.

d2lbn9w

W sieci szybko rozpętała się burza, a wielu internautów zarzuciło Telewizji Publicznej celową dyskryminację osób ze środowiska LGBTQ.

Głos w tej sprawie zabrało wiele znanych osób, w tym Katarzyna Warnke. "Do wszystkich osób homoseksualnych: nie dajcie sobie wmówić pzez chore media, sfrustrowanych i źle wyedukowanych ludzi, że cokolwiek z wami jest nie tak. Wasza miłość jest równie piękna, jak heteroseksualnych osób. Tak samo czujemy, taka sama krew w nas płynie, jesteśmy sobie równi" - podkreśliła.

Niepełnosprawna Katarzyna przeszła horror w szkole. "Miałam wstrząs mózgu"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2lbn9w

Podziel się opinią

Share
d2lbn9w
d2lbn9w