ModaKate Middleton została ''królewską influencerką''. Meghan Markle na drugim miejscu

Kate Middleton została ''królewską influencerką''. Meghan Markle na drugim miejscu

Kate Middleton została ''królewską influencerką''. Meghan Markle na drugim miejscu
Źródło zdjęć: © Forum
04.09.2018 12:03, aktualizacja: 04.09.2018 12:33

''Tytuł'' przyznała platforma zakupowa eBay. Swoją wygraną księżna Kate zawdzięcza ciążowym sukienkom i płaszczom. Okazuje się, że to właśnie rzeczy w tym stylu użytkownicy poszukiwali najczęściej.

Księżna Cambridge bez cienia wątpliwości zasługuje na ten tytuł. Wszystko, co na siebie założy, za chwilę staje się hitem i obiektem poszukiwań. Kate zresztą ułatwia to zadanie - często nosi ubrania z sieciówek, na które może sobie pozwolić większość kobiet. W ciąży prezentowała się uroczo i dostojnie zarazem, stając się wzorem dla ogromnej liczby kobiet, które w tym szczególnym dla siebie czasie chcą dobrze wyglądać i czuć się komfortowo.

Obraz
© Getty Images
Obraz
© Getty Images

Drugie miejsce zajeła Meghan Markle ze względu na swoją suknię ślubną, która okazała się inspiracją dla wielu panien młodych. Rzeczywiście, księżna Sussexu w skromnej, ale dostojnej kreacji, wyglądała zjawiskowo. Nie dziwi więc, że mnóstwo przyszłych mężatek szukało podobnej.

Obraz
© Getty Images

Co ciekawe, na trzecim miejscu uplasowała się mała księżniczka Charlotte, a na czwartym George. Choć przyznajmy - to jeszcze bardziej umacnia pozycję Kate Middleton, która nie dość, że zawsze sama wygląda świetnie, potrafi też ubrać swoje dzieci. Niekoniecznie ''po królewsku'', ale z umiarem i klasą, nie stroniąc od przystępnych cenowo marek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl