GwiazdyKsiężna Kate ma bliznę na głowie. Dopiero teraz wyjaśniono, co się stało

Księżna Kate ma bliznę na głowie. Dopiero teraz wyjaśniono, co się stało

Księżna Kate ma bliznę na głowie. Dopiero teraz wyjaśniono, co się stało
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
27.08.2018 18:24, aktualizacja: 27.08.2018 19:02

Kate Middleton ma niewielką bliznę na lewej skroni, tuż powyżej linii włosów. Po raz pierwszy zwrócono na nią uwagę w 2011 r. Ale nie aż tak, skoro temat ucichł. Do dziś. Pałac Kensington musiał zabrać głos.

Fotografia blizny księżnej Kate, która obiegła media na całym świecie, pochodzi z balu "In Kind Direct" w Clarence House. Zrobiono ją w 2011 r. A jednak, po 7 latach, na nowo rozpala ciekawość. Amerykańska telewizja E!News, zajmująca się życiem celebrytów, poprosiła o komentarz brytyjską rodzinę królewską. Do tej pory Pałac Kensington nie wyjaśniał sprawy. Dzisiaj stwierdza krótko: "Blizna na skroni księżnej Kate to pamiątka po operacji w dzieciństwie".

Kate Middleton na co dzień doskonale ukrywa ową pamiątkę. Z drugiej strony, gdyby przyjrzeć się zdjęciom księżnej, można zauważyć, że blizna rzeczywiście istnieje. Zdaniem lekarza, z którym rozmawiała redakcja "Daily Mail", operacja, jaką przeszła będąc dzieckiem, nie była raczej poważna. – Kate prawdopodobnie usunięto jakiegoś naczyniaka – mówi dr John Scurr.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl