Trwa ładowanie...
d1jgnm4

Kit Harington gwiazdą kampanii Jimmy Choo

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego sezonu „Gry o tron”. Zanim jednak popularna produkcja HBO pojawi się na małych ekranach, zobaczcie serialowego Jona Snow w zupełnie innym wydaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
kit harington
kit harington (Materiał prasowy)
d1jgnm4

Tego pana z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom serialu „Gra o tron”. Jego aktorska kariera nabrała zawrotnego tempa w momencie, kiedy wcielił się w rolę* Jona Snow, jednego z najbardziej charakterystycznych bohaterów popularnej produkcji HBO. Co ciekawe, na objętości nie tylko zyskuje jego portfolio filmowe, bo brytyjskiego aktora coraz częściej można podziwiać w zupełnie innej roli. Mowa tu oczywiście o kolejnej kampanii marki *Jimmy Choo, której twarzą został Kit Harington.

O tym, że serialowy Jon Snow zostanie ambasadorem luksusowej marki, dowiedzieliśmy się już w marcu zeszłego roku. To właśnie wtedy świat obiegła informacja, że znany aktor pojawi się jako model w sesji wizerunkowej jesienno-zimowej kolekcji 2014/2015 Jimmy Choo, promując obuwie i torby znanej marki, męskie perfumy oraz specjalną linię okularów przeciwsłonecznych stworzonych we współpracy z firmą Carrera .

(fot. materiały prasowe)
Podziel się
d1jgnm4

Jak widać, nie na jednym sezonie kończy się jego przygoda z modelingiem, bo niedawno światło dzienne ujrzała wiosenno-letnia kampania 2015 Jimmy Choo z udziałem Haringtona. Przy okazji nowej sesji autorstwa Stevena Kleina, brytyjski aktor pojawił się u boku modelki Ondrii Hardin, a za jego wizerunek odpowiadał stylista Panos Yiapanis.

(fot. materiały prasowe)
Podziel się

d1jgnm4

d1jgnm4
d1jgnm4