Trwa ładowanie...

Klaudia Halejcio mieszka w willi za dziewięć milionów: "Zawsze było mnie na wszystko stać".

Aktorka, zamiast wydawać na drogie torebki czy markowe ubrania, zarobione pieniądze inwestowała w nieruchomości. Dzisiaj, jak twierdzi, jest niezależną finansowo kobietą. Choć jej obserwatorzy mają ku temu pewne wątpliwości.

Klaudia Halejcio mądrze gospodarowała pieniędzmi. Klaudia Halejcio mądrze gospodarowała pieniędzmi. Źródło: East News, fot: Piotr Kamionka/REPORTER
d1ngh51
d1ngh51

Dziewięć milionów złotych - tak niebagatelną kwotę warta jest willa, w której aktorka wraz ze swoim partnerem Oskarem wychowują roczną córeczkę Nel. Influencerka chętnie chwali się luksusowymi wnętrzami na swoim instagramowym profilu, co przyciąga zainteresowanie nie tylko fanów, ale także hejterów. Ci ostatni zarzucają jej, że to bajecznie bogaty partner jest sponsorem tak imponującego lokum. O tym, jak wyglądają ich finanse aktorka opowiedziała w rozmowie dla magazynu "Party".

Kim jest partner gwiazdy?

Oskar nie chce zdradzać zbyt wiele szczegółów na temat swojego życia zawodowego "Powiedz po prostu, że realizuję fajne rzeczy" - miał zasugerować aktorce. Wiadomo jednak, że prowadzi kilka firm.

W wywiadzie dla magazynu influencerka zaprzecza, że to za pieniądze partnera kupiona została ich iście bajeczna nieruchomość.

"Od mojego partnera nie dostałam niczego. Dom jest w połowie mój, kredyt jest wspólny, wkład własny również był taki sam, choć Oskar chciał zapłacić całość" - rozwiewa wątpliwości obserwatorów.

d1ngh51

Aktorka podkreśliła, jak ważna jest dla niej równość w związku. A ona wiąże się także z równym podziałem wydatków.

Dobre podejście do pieniędzy?

Halejcio swoją niezależność ciężko wypracowała. Jak opowiada, w domu rodzinnym się nie przelewało. To pewnie dlatego do zarobionych pieniędzy podchodziła z dużą rozwagą.

"Każdy wybiera w show biznesie swoją drogę. Są dziewczyny, które wydają na markowe ciuchy i torebki po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ja nigdy tego nie robiłam. Wszystkie oszczędności inwestowałam m.in. w nieruchomości" - powiedziała w wywiadzie dla "Party"

d1ngh51

Dzięki rozsądnym decyzjom finansowym nigdy na nic jej nie brakowało, a nawet mogła pozwolić sobie na przyjemności.

"Zawsze mieszkałam w pięknych mieszkaniach, które sama sobie kupowałam i remontowałam" - podkreśla.

I choć ostatnio wygodnym życiem ostatnio chwali się częściej, wciąż jest aktywna i nie porzuca pracy zawodowej. Jak twierdzi, lubi pracować, nie tylko jako aktorka. A poza tym dba o to, by utrzymać obecny poziom życia.

"Poza aktorstwem działam w biznesie, co zapewnia mi stałe dochody" – zaznacza.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Klaudia Halejcio zdradza, czy jest influencerką czy aktorką

d1ngh51
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ngh51