Trwa ładowanie...

Kobiecość bez ograniczeń. Ginekologia estetyczna bez tajemnic

To wspaniałe uczucie być kobietą. Aby cieszyć się sobą musisz w pełni akceptować swoje ciało. Jeśli sypialnia nie kojarzy ci się z niczym przyjemnym lub nie umiesz cieszyć się bliskością z ukochaną osobą - możesz to zmienić. Poczuj satysfakcję z życia seksualnego i żyj, będąc pewna swojego piękna. Ginekologia plastyczna nie jest niczym, czego należałoby unikać, a tym bardziej wstydzić.

Share
Kobiecość bez ograniczeń. Ginekologia estetyczna bez tajemnicŹródło: 123RF
d4k7d8h

To wspaniałe uczucie być kobietą. Aby cieszyć się sobą musisz w pełni akceptować swoje ciało. Jeśli sypialnia nie kojarzy ci się z niczym przyjemnym lub nie umiesz cieszyć się bliskością z ukochaną osobą - możesz to zmienić. Poczuj satysfakcję z życia seksualnego i żyj, będąc pewna swojego piękna.

Ginekologia plastyczna nie jest niczym, czego należałoby unikać, a tym bardziej wstydzić. Zabiegi ginekologii estetycznej mają na celu nie tylko poprawienie wyglądu narządów płciowych, ale również polepszenie ich funkcji seksualnej.

Wiek nie ma znaczenia

Dodatkową korzyścią zabiegów jest poprawa samopoczucia, komfortu psychicznego oraz zwiększona świadomość atrakcyjności kobiety. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że są to również zabiegi lecznicze, które służą naszemu zdrowiu. Dzięki nim podnosimy komfort życia, pozbywamy się uciążliwych i często wstydliwych problemów, które niejednokrotnie są lekceważone przez pacjentów.

d4k7d8h

- Z zabiegów ginekologii estetycznej mogą skorzystać kobiety, które odczuwają niezadowolenie ze współżycia, np. po porodzie, brakuje im pewności siebie w sytuacjach intymnych lub nie akceptują wyglądu swoich narządów płciowych. Wiek nie ma znaczenia - wyjaśnia dr n. med. Małgorzata Uchman - Musielak ze szpitala Medicover.

Do najpopularniejszych zabiegów ginekologii estetycznej należy plastyka warg sromowych większych i mniejszych, plastyka pochwy przy użyciu nici Happylift i mezoterapia pochwy. Warto zaznaczyć, że zabiegi są bezinwazyjne, a pacjent unika długiego okresu rekonwalescencji.

Plastyka i ujędrnianie warg sromowych

Kobiety często bywają niezadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych. Często ten problem nie jest przez nie poruszany, a przyczyny dyskomfortu mogą być różne.

- Wiele kobiet skarży się na niesymetryczność warg sromowych lub ich przerost, co skutkuje bolesnymi podrażnieniami podczas stosunku czy uprawiania sportów (jazda konna, jazda na rowerze). Wykonujemy wtedy ich plastykę – zmieniamy kształt lub redukujemy różnicę między wargami – mówi dr Uchman - Musielak. - Wargi sromowe większe możemy ostrzyknąć specjalnym preparatem – kwasem hialuronowym dedykowanym do zabiegów w okolicach intymnych. Celem tego zabiegu jest powiększenie i poprawa wyglądu warg sromowych, które z wiekiem wiotczeją i stają się mniej atrakcyjne.

d4k7d8h

- Zabieg nie jest skomplikowany, trwa około 30-60 minut. Wpływa korzystnie na jakość pożycia seksualnego, zmniejsza dyskomfort fizyczny, poprawi kształt warg sromowych, dzięki czemu zwiększa się poczucie atrakcyjności kobiety – mówi dr n. med. Ewa Kurkowska ze szpitala Medicover.

Cena takiego zabiegu mieści się w granicach od 2 500 do 5 000 złotych.

Lifting pochwy

Zabieg ten najczęściej jest dedykowany kobietom, u których po porodzie wystąpiło nadmierne rozciągnięcie ścian pochwy, przez co obniżyła się satysfakcja ze współżycia. Polega on na wprowadzenie specjalnych nici w przedsionek pochwy w celu jej uniesienia, ujędrnienia i zwężenia. Cena rynkowa takiego zabiegu w zależności od ilości nici to 2 500 do 3 500 tysiąca złotych.

- Ten nowoczesny zabieg jest dużo mniej inwazyjny niż klasyczna plastyka pochwy, a kobieta już następnego dnia po zabiegu może wrócić do normalnego trybu życia – dodaje dr Kurkowska.

d4k7d8h

Mezoterapia pochwy

Zabieg ten polecany jest w szczególności paniom w okresie menopauzy, u których w naturalny sposób pogarsza się jędrność i nawilżenie pochwy.

Cena uzależniona jest od wstrzykiwanego preparatu (koszt od 1900 do 3700 złotych) i obejmuje zabieg, podawany preparat, znieczulenie oraz pobyt w szpitalu. Zabieg nie wymaga pobytu w szpitalu i pozwala od razu prowadzić normalny tryb życia.

Plastyka łechtaczki

Czasami fałdy skórne nad łechtaczka są przerośnięte lub rozciągnięte. Powoduje to duży dyskomfort nie tylko fizyczny, ale również emocjonalny, który ma często negatywny wpływ na pożycie seksualne kobiet.

Zabieg polega na chirurgicznym odsłonięciu górnej części łechtaczki, dzięki czemu pacjentka zyskuje większą, jakość doznań seksualnych. Pobyt w szpitalu po zabiegu trwa zazwyczaj jedną dobę a jego koszt waha się w granicach od 1800 do 2400 złotych.

(gabi), kobieta.wp.pl

d4k7d8h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k7d8h
d4k7d8h