Trwa ładowanie...

Kobieta w ciąży chce napisać list do kochanki męża. Zamierza zamieścić w nim zdjęcie z USG

Jola planuje napisać list do kochanki swojego męża prosząc, aby przestała niszczyć ich rodzinę. W wiadomości zamierza przekazać jej zdjęcia dzieci i poinformować, że jest w ciąży.

Share
Kobieta w ciąży chce napisać list do kochanki męża. Zamierza zamieścić w nim zdjęcie z USG
Źródło: 123RF
d42rv85

Jola opisała swoją trudną sytuację na forum WP Kafeteria. Mężatka jest w ciąży z kolejnym dzieckiem, a niewierny partner spotyka się z kochanką. Bezradna kobieta postanowiła napisać do niej list.

Chce napisać list do kochanki męża

Jola planuje włożyć do koperty zdjęcia ze ślubu, wspólnych wakacji oraz chrzcin córki. "Chcę uzmysłowić tej kobiecie, co robi i poprosić, aby przestała niszczyć naszą rodzinę. Chcę także dołączyć do listu zdjęcie z USG, bo jestem w ciąży, a ona o tym nie wie. Myślicie, że może się opamiętać?" – poradziła się internautek.

d42rv85

Post opublikowany na forum cieszył się dużym zainteresowaniem innych kobiet. Internautki nie poparły jednak pomysłu Joli, uznając ten gest za upokarzający. "To trochę upokarzające", "Po kilku latach jak pojawi się następna kochanka to zrobisz to samo?" – pisały.

Wśród komentujących znalazły się również kobiety, które próbowały uzmysłowić Joli, że problem nie leży tylko po stronie kochanki. "Zrozum, że twój mąż jest winien tej sytuacji, a nie ta kobieta", "Bezcelowe. Powinnaś porozmawiać z mężem, który cię zdradza. Kochanka to tylko statystyka w tym dramacie" – radziły.

Zobacz także:Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Socha

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
2045489

d42rv85

Podziel się opinią

Share
d42rv85
d42rv85