ycipk-e2l0e8

Kobieta w ciąży chce napisać list do kochanki męża. Zamierza zamieścić w nim zdjęcie z USG

Jola planuje napisać list do kochanki swojego męża prosząc, aby przestała niszczyć ich rodzinę. W wiadomości zamierza przekazać jej zdjęcia dzieci i poinformować, że jest w ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jola jest w ciąży, a mąż ją zdradza. Zamierza napisać list do kochanki
Jola jest w ciąży, a mąż ją zdradza. Zamierza napisać list do kochanki (123RF)
ycipk-e2l0e8

Jola opisała swoją trudną sytuację na forum WP Kafeteria. Mężatka jest w ciąży z kolejnym dzieckiem, a niewierny partner spotyka się z kochanką. Bezradna kobieta postanowiła napisać do niej list.

Chce napisać list do kochanki męża

Jola planuje włożyć do koperty zdjęcia ze ślubu, wspólnych wakacji oraz chrzcin córki. "Chcę uzmysłowić tej kobiecie, co robi i poprosić, aby przestała niszczyć naszą rodzinę. Chcę także dołączyć do listu zdjęcie z USG, bo jestem w ciąży, a ona o tym nie wie. Myślicie, że może się opamiętać?" – poradziła się internautek.

Post opublikowany na forum cieszył się dużym zainteresowaniem innych kobiet. Internautki nie poparły jednak pomysłu Joli, uznając ten gest za upokarzający. "To trochę upokarzające", "Po kilku latach jak pojawi się następna kochanka to zrobisz to samo?" – pisały.

ycipk-e2l0e8

Wśród komentujących znalazły się również kobiety, które próbowały uzmysłowić Joli, że problem nie leży tylko po stronie kochanki. "Zrozum, że twój mąż jest winien tej sytuacji, a nie ta kobieta", "Bezcelowe. Powinnaś porozmawiać z mężem, który cię zdradza. Kochanka to tylko statystyka w tym dramacie" – radziły.

Zobacz także:Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Socha

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
2045489

ycipk-e2l0e8
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-e2l0e8

ycipk-e2l0e8
ycipk-e2l0e8