Trwa ładowanie...
d2mrd9a
Kobiety wybrały najbardziej pożądanego mężczyznę w Polsce
Ludzie
Anna Wójtowicz

Kobiety wybrały najbardziej pożądanego mężczyznę w Polsce

CKM ogłosił ranking 100 najbardziej pożądanych mężczyzn w Polsce. Głosowały tylko i wyłącznie panie. Pierwsze miejsce zaskoczyło wszystkich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2mrd9a

Na liście znaleźli się m.in. Piotr Stramowski, Filip Chajzer, Jan Pirowski i David Beckham. Pierwsze miejsce jest wielkim zaskoczeniem. Także dla samego zwycięzcy. Jak zareagowali na takie wyróżnienie goście zaproszeni do studia?

Michał Szpak, który okazał się najbardziej pożądanym mężczyzną w Polsce, czuje wielką satysfakcję. Poza tym wygrana nic nie zmienia w jego życiu. Filip Chajzer (19 miejsce) jest w szoku, że w ogóle znalazł się w rankingu i że zajął tak wysokie miejsce.

d2mrd9a

Konrad Delekta (8 miejsce) uznał, że w wyborze Polki kierowały się nie tylko wyglądem mężczyzn. Sądzi, że kobiety zwracały uwagę na to, co ogólnie reprezentują. Jan Pirowski (9 miejsce) ma nadzieję, że panie oddawały głos na intelekt. Czułby się mile połechtany, ponieważ to jest dla niego ważniejsze niż zachwyty nad wypracowanym wyglądem.

Panowie odczuwają na co dzień sympatię pań. Cieszą się, że współczesna kobieta jest wrażliwa i patrzy na mężczyznę głębiej. Doceniają to, że znaleźli się w rankingu, jednak nie ma to wpływu na ich życie.

d2mrd9a

Podziel się opinią

Share
d2mrd9a
d2mrd9a