ycipk-31x1k5

Koledzy zazdroszczą Piotrowi Adamczykowi. Miał sporo rozbieranych scen z aktorkami

Piotr Adamczyk uważany jest za amanta w polskim show biznesie. Ma 47 lat, a nie ustępuje młodszym kolegom po fachu. "Jeśli chodzi o sceny rozbierane czy też łóżkowe, to wielu moich kolegów zazdrości mi ilości" - wyjawił aktor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Adamczyk nie ustępuje młodszym kolegom po fachu
Piotr Adamczyk nie ustępuje młodszym kolegom po fachu (ONS.pl)
ycipk-31x1k5

Piotr Adamczyk ma na swoim koncie wiele rozbieranych scen. Był już w łóżku z Magdaleną Boczarską, Martą Żmudą-Trzebiatowską, Izabelą Kuną czy Danutą Stenką. Jednak to dopiero początek listy. Aktor szczyci się licznymi filmowymi romansami.

Wielokrotnie mogliśmy podziwiać na ekranie jego nagi tors czy pośladki. Przy czym aktor zawsze był w towarzystwie pięknej kobiety. Począwszy od filmu "Chopin. Pragnienie miłości", gdzie znalazł się w łóżku ze starszą od niego koleżanką - Danutą Stenką, po produkcję "Och, Karol 2". Wcielając się w główną postać rozebrany trafił do sypialni z Katarzyną Glinką, Małgorzatą Sochą, Katarzyna Zielińską czy Małgorzatą Foremniak.

Nic dziwnego, że koledzy po fachu zazdroszczą Adamczykowi. "Jeśli chodzi o sceny rozbierane czy też łóżkowe, to wielu moich kolegów zazdrości mi ilości" - wyjawił aktor w programie "Kulisy sławy".

ycipk-31x1k5

Adamczyk miał wiele filmowych partnerek, jednak tej na całe życie wciąż szuka. "Na pewno chciałbym mieć rodzinę. Zdaję sobie sprawę, że nie będę już młodym ojcem" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Źródło: SE

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-31x1k5

ycipk-31x1k5
ycipk-31x1k5