Trwa ładowanie...
Kosmetyki Kat Von D już w Polsce. Wizażystki oszalały na ich punkcie!

Kosmetyki Kat Von D już w Polsce. Wizażystki oszalały na ich punkcie!

Od 21 września w perfumeriach Sephora możemy kupić pełną gamę produktów zaprojektowanych przez niepowtarzalną Kat von D. W rozmowie z Maciejem Orłosiem gwiazda zdradziła, czego oczekuje od swoich kosmetyków, jaka przyświeca jej filozofia i dlaczego tak często towarzyszy jej czerń.

Share
d1v2srx

Kat von D to jedna z najpopularniejszych wizażystek i tatuażystek świata. Jej profile w social mediach obserwuje ponad 6,5 mln fanów. Należy do grupy najbardziej rozpoznawalnych artystek w świecie beauty, co doskonale widać w jej nowej linii kosmetyków zaprojektowanych dla perfumerii Sephora. W kolekcji znajdziemy różnorodne kolory - od klasycznej, mocnej czerwieni po bardzo odważne, pastelowe odcienie.

Wszystkie kosmetyki sygnowane nazwiskiem Kat nie są testowane na zwierzętach. W rozmowie z Maciejem Orłosiem podczas polskiej premiery linii, artystka przyznała, że wiąże się to z jej prywatnymi przekonaniami. – Im większą wiedzę na jakiś temat zdobywasz, tym bardziej twój umysł otwiera się na to, jak inny jest świat w różnych jego zakątkach. Tą wiedzą chcesz się dzielić z innymi – wyjaśnia.

Kat była zaangażowana w produkcję swoich kosmetyków od początku aż do końca. Zależy jej przede wszystkim na tym, żeby każda z kobiet mogła wśród jej produktów znaleźć coś dla siebie. Wśród jej wiernych fanek znajdziemy także polskie wizażystki, takie jak Red Lipstick Monster czy Katoosu.

Partnerem artykułu jest Sephora

d1v2srx

Podziel się opinią

Share
d1v2srx
d1v2srx