GwiazdyKoterski, Leszczak i ich syn pozują do zdjęcia. W komentarzach zawrzało

Koterski, Leszczak i ich syn pozują do zdjęcia. W komentarzach zawrzało

Misiek Koterski opublikował zdjęcie z Marcelą i synem
Misiek Koterski opublikował zdjęcie z Marcelą i synem
Źródło zdjęć: © East News | VIPHOTO
oprac. KSA
21.11.2021 09:47

Michał Koterski i Marcela Leszczak co prawda oficjalnie rozstali się już jakiś czas temu, ale odkąd aktor znowu jest singlem, częściej spędzają razem czas. Fani dopytują, czy najnowsze zdjęcie oznacza to powrót miłości? Komentarz zostawiła również Barbara Kurdej-Szatan.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak tworzyli dosyć burzliwy związek. Plotki o ich rozstaniu pojawiły się na długo przed tym, gdy je oficjalnie ogłosili. W końcu powiedzieli, że już nie są razem, ale będą wspólnie wychowywać syna.

Marcela nie ukrywała, że cierpi. "To wszystko jest zbyt świeże i bolesne" - mówiła. Z kolei Koterski szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej. Związek z 23-letnią Dagmarą Bryzek szybko nabrał tempa, aktor chętnie pokazywał się z nią publicznie i nie szczędził czułość. Jednak pod koniec października okazało się, że relacja należy już do przeszłości.

Wspólne chwile

Koterski szybko zaczął znowu częściej spędzać czas z synem i Marcelą Leszczak, która stara się ucinać spekulacje, że znowu są razem. "Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Powód rozstania zostawię dla siebie. Będąc osobą publiczną, wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło" - powiedziała Pudelkowi.

Ciężko jest uwierzyć jej na słowo, gdy jednocześnie na profilu aktora pojawia się ich wspólne zdjęcie. Po roześmianych minach widać, że świetnie się bawią i potrafią znaleźć wspólny język.

Internauci dopytują w komentarzach. "Pogubiłam się, to jesteście razem czy nie?", "Czasem trzeba spróbować z kimś innym, żeby przekonać się, że jednak poprzednia osoba jest tą jedyną".

Komentarz zostawiła również ich wspólna znajoma Barbara Kurdej-Szatan. "Cudownie. Family" - napisała, co szybko zostało jej wytknięte jako błąd.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także