Qaqwqwrqw

Krystyna Pawłowicz dostała szansę. Stylista zadeklarował się pomóc jej z garderobą

O modowych wpadkach Krystyny Pawłowicz było głośno już wielokrotnie. Posłanka nie przywiązuje wagi do obowiązujących trendów i stawia na wygodę ponad modę. Jednak to może się zmienić. Jeden ze stylistów, Piotr Krajewski, publicznie zaproponował jej pomoc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz ma szansę zmienić swój styl
Krystyna Pawłowicz ma szansę zmienić swój styl (PAP)
Qaqwqwrqw

Krystyny Pawłowicz w wymiętej sukience

Na początku lipca Krystyna Pawłowicz pojawiała się w sejmowej sali w sukience, która przykuła uwagę paparazzi. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości przyszła do pracy w beżowej, luźnej kreacji, której ewidentnie przydałoby się prasowanie.

Redakcja "Super Ekspressu" nazwała sukienkę "pokutnym worem" i zasugerowała Krystynie Pawłowicz zwrócenie większej uwagi na to, co kupuje i wkłada. Słynąca z ciętego języka posłanka natychmiast odpowiedziała ripostą. Stwierdziła, że oceniający ją na łamach tabloidu styliści nie znają się na tkaninach. "Tacy specjaliści od ubrań i materiałów, że nie odróżniają swojej chińszczyzny z pobliskiego bazarku od szlachetnego, polskiego lnu, który się przecież gniecie" – podkreśliła.

Qaqwqwrqw

Później jeszcze zdradziła, że sukienka kosztowała 420 złotych, a to, że nie leży na niej perfekcyjnie, wynika z jej tuszy. "Jestem grubasek, więc leży jak na sympatycznym grubasku" – napisała na Twitterze.

Piotr Krajewski chce pomóc Krystynie Pawłowicz

To jednak nie koniec sprawy. Kilka dni później jeden z modowych doradców publicznie zadeklarował pomoc dla Krystyny Pawłowicz. "Mogę nauczyć panią Krystynę ubierać się jak należy. Chętnie spotkam się z nią osobiście! Nie ma złych sylwetek, są tylko niedopasowane ubrania. Spójrzmy na Angelę Merkel – może jej styl nie jest 'odjazdowy', ale właściwie nie zalicza wpadek. Warto czerpać wzorce od koleżanek zza granicy" – powiedział Piotr Krajewski w rozmowie z "Super Ekspressem".

Qaqwqwrqw

Ciekawe, czy Krystyna Pawłowicz skorzysta z propozycji.

Zobacz także: Malowanie ścian to prosty i efektowny "Patent na Remont"!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw