Trwa ładowanie...

Krystyna Pawłowicz komentuje fryzurę ambasador Stanów Zjednoczonych Georgette Mosbacher

Krystyna Pawłowicz to jedna z najaktywniejszych posłanek na polskim Twitterze. Oprócz politycznych opinii zabiera głos w sprawach zupełnie niezwiązanych z polityką. Tym razem skomentowała wygląd Georgette Mosbacher.

Share
Krystyna Pawłowicz komentuje fryzurę ambasador Stanów Zjednoczonych Georgette Mosbacher
Źródło: PAP/EPA
d1ph5p4

Krystyna Pawłowicz znana jest ostrych komentarzy, które publikuje na Twitterze. Często jest aktywną uczestniczką dyskusji w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi oryginalnymi przemyśleniami. Posłanka PiS lubi zabierać głos w sprawach zupełnie niezwiązanych z polityką.

Zniesienie wiz do USA

W piątek (04.10) prezydent Donald Trump podjął decyzję o przyjęciu Polski do programu bezwizowego. Ambasador Georgette Mosbacher pogratulowała na Twitterze decyzji o zniesieniu wiz. - Tak jak obiecałam, ten milowy krok był moim priorytetem od samego początku - mówi w opublikowanym nagraniu.

d1ph5p4

Natomiast posłanka PiS-u Krystyna Pawłowicz ominęła fakt zniesienia wiz, a postanowiła skupić się na fryzurze Georgette Mosbacher. "Pani Ambasador ma teraz fantastyczną, odmładzającą ją fryzurę... Do poprzedniej proszę nie wracać. Teraz jest bardzo dobrze" - napisała pod postem. Ten komentarz nie umknął Karolinie Korwin- Piotrowskiej. "Krystyna została stylistka i od razu jakoś milej" - stwierdza dziennikarka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ph5p4

Podziel się opinią

Share
d1ph5p4
d1ph5p4