GwiazdyKrzysztof Kalczyński nie żyje. Miał wyjątkowe relacje z rodziną

Krzysztof Kalczyński nie żyje. Miał wyjątkowe relacje z rodziną

Krzysztof Kalczyński nie żyje. Miał wyjątkowe relacje z rodziną
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Agata Porażka

11.09.2019 10:01, aktual.: 11.09.2019 10:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Kalczyński nie żyje. Aktor zmarł 10 września 2019 roku. Pożegnała go m.in. córka, Anna Kalczyńska, z którą łączyła go wyjątkowa relacja.

Krzysztof Kalczyński nie żyje

Krzysztof Kalczyński zmarł 10 września 2019 roku. Aktor był znany widzom z takich produkcji, jak "Klan", "Plebania" czy "Na Wspólnej". Na co dzień był mężem Haliny Rowickiej, również aktorki, z którą stworzył rodzinę i wychował trójkę dzieci. Jedna z jego córek, Anna Kalczyńska postanowiła pożegnać swojego tatę wzruszającym wpisem na swoim profilu w mediach społecznościowych.

"Drodzy Przyjaciele, mój ukochany Tata odszedł dziś rano" - pisze Kalczyńska. "Kto Go znał, wie, że był chodzącą życzliwością, emanujący ciepłem i humorem. Dla mnie był miłością, wsparciem, samą czułością. Przed pierwszym dniem szkoły, przed egzaminami, przed ołtarzem, przy każdej ważnej okazji ściskaliśmy się za piąty paluszek. Tak też było wczoraj. Jak wiecie, napisał nam książkę, żebyśmy o niczym ważnym i zabawnym w jego życiu nie zapomnieli. Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone. To było wspaniale życie. Myślę, że niebo jest od dziś bardziej kolorowe. Tylko nam tu wszystkim bardzo smutno…"

Jeszcze niedawno znana prezenterka telewizyjna i dziennikarka publikowała zdjęcia ze swoim ojcem i dziećmi.

Rodzina Kalczyńskich

Halina Rowicka swoją karierę związała przede wszystkim z teatrem, ale najbardziej jest znana widzom dzięki swojej roli serialu "Dom". Krzysztof Kalczyński na ekranach gościł wielokrotnie, w różnego rodzaju produkcjach - od "Klanu" przez "Plebanię" po "Pensjonat pod Różą". Aktorstwo i telewizja od zawsze były obecne w domu Kalczyńskich, nic więc dziwnego, że zarówno córka Anna, jak i syn Filip, postanowili pójść tą drogą. Filip Kalczyński swoją karierę związał z dziennikarstwem sportowym, a Anna - z telewizją,

Anna Kalczyńska jest bardzo związana ze swoją rodziną i często chwali się w mediach społecznościowych swoimi dziećmi, partnerem i rodzicami, z którymi łączą ją bliskie relacje.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także