ycipk-83bnsy

Książę Harry oburzył się w hotelu. Poprosił o zmianę

Książę Harry niedawno poleciał do Rzymu. Celem jego podróży był udział w charytatywnym meczu polo. Okazało się, że w hotelu, w którym spędził noc, nie spodobała mu się jedna rzecz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry niedawno został ojcem
Książę Harry niedawno został ojcem (ONS.pl)
ycipk-83bnsy

Nacho Figueras jest gwiazdą polo i przebywał w hotelu razem z księciem Harrym. Sportowiec w jednym z wywiadów zdradził, że mężowi Meghan Markle nie spodobało się to, że używa plastikowych opakowań. Okazało się, że dla pary bardzo ważne jest dbanie o środowisko.

Mężczyzna przytoczył historię z hotelu. – Byliśmy w hotelu, w którym spędziliśmy noc przed meczem. Harry rozmawiał z kimś i powiedział: "Dziś rano poszedłem po kawę i zobaczyłem, że twoja jest w plastikowym opakowaniu". Następnie nie spodobało mu się, że zwrócono mu koszulę w plastikowej torbie.

ycipk-83bnsy

– Oddałem moją koszulę i zwrócono mi ją w dużej plastikowej torbie. Czy możemy nie używać plastiku? – zapytał.

Nacho Figueras udostępnił również post na Instagramie: "Świat myśli, że wie wszystko o tym człowieku. Miałem tyle szczęścia, że mogłem go poznać przez lata i spędziłem z nim wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć, jaki jest wielkoduszny, współczujący, jest człowiekiem który stale myśli o tym, jak uczynić świat lepszym miejscem, niezależnie od tego, czy pomaga dzieciom w Afryce, otwarcie mówi o zdrowiu psychicznym lub rozmawia o zmianach klimatycznych i rzeczach, które wszyscy ludzie powinni zmienić dla następnych pokoleń".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-83bnsy

Zobacz także: Prawdziwa historia rozstania Księcia Harry'ego i Chelsy Davy

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-83bnsy