Trwa ładowanie...
d2my89o

Książę Harry oburzył się w hotelu. Poprosił o zmianę

Książę Harry niedawno poleciał do Rzymu. Celem jego podróży był udział w charytatywnym meczu polo. Okazało się, że w hotelu, w którym spędził noc, nie spodobała mu się jedna rzecz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry niedawno został ojcem
Książę Harry niedawno został ojcem (ONS.pl)
d2my89o

Nacho Figueras jest gwiazdą polo i przebywał w hotelu razem z księciem Harrym. Sportowiec w jednym z wywiadów zdradził, że mężowi Meghan Markle nie spodobało się to, że używa plastikowych opakowań. Okazało się, że dla pary bardzo ważne jest dbanie o środowisko.

Mężczyzna przytoczył historię z hotelu. – Byliśmy w hotelu, w którym spędziliśmy noc przed meczem. Harry rozmawiał z kimś i powiedział: "Dziś rano poszedłem po kawę i zobaczyłem, że twoja jest w plastikowym opakowaniu". Następnie nie spodobało mu się, że zwrócono mu koszulę w plastikowej torbie.

d2my89o

– Oddałem moją koszulę i zwrócono mi ją w dużej plastikowej torbie. Czy możemy nie używać plastiku? – zapytał.

Nacho Figueras udostępnił również post na Instagramie: "Świat myśli, że wie wszystko o tym człowieku. Miałem tyle szczęścia, że mogłem go poznać przez lata i spędziłem z nim wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć, jaki jest wielkoduszny, współczujący, jest człowiekiem który stale myśli o tym, jak uczynić świat lepszym miejscem, niezależnie od tego, czy pomaga dzieciom w Afryce, otwarcie mówi o zdrowiu psychicznym lub rozmawia o zmianach klimatycznych i rzeczach, które wszyscy ludzie powinni zmienić dla następnych pokoleń".

d2my89o

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Prawdziwa historia rozstania Księcia Harry'ego i Chelsy Davy

d2my89o

Podziel się opinią

Share

d2my89o

d2my89o