GwiazdyKsiążę Karol źle traktuje Camillę? Media nie mają wątpliwości

Książę Karol źle traktuje Camillę? Media nie mają wątpliwości

Książę Karol i księżna Camilla
Książę Karol i księżna Camilla
Źródło zdjęć: © East News | East News
Aleksandra Lewandowska

12.07.2021 09:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małżeństwo następcy brytyjskiego tronu i Camilli Parker-Bowles nie jest podobno usłane różami. Według zagranicznych tabloidów książę Karol zachowuje się skandalicznie wobec swojej żony.

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles wzięli ślub w 2005 roku. Od tamtej pory często pokazują się razem publicznie, a zdawać by się mogło, że ich małżeństwo należy do szczęśliwych. Brytyjskie media mają jednak co do tego spore wątpliwości.

Książę Karol źle traktuje Camillę?

Według tabloidów książę Walii dopuścił się skandalicznego zachowania wobec swojej żony. Zamiast zapłacić za rozwód, o którym plotki chodzą od pewnego czasu, wolał pozwolić na to, by księżna zachorowała na raka. Ten podobno został u niej stwierdzony na początku ubiegłego roku.

Rak wątroby, o którym mowa, przestał się rozwijać dzięki eksperymentalnemu leczeniu. Książę Karol nie zdecydował się jednak na wykorzystanie swojej pozycji i znajomości, aby przyśpieszyć zabieg przeszczepu u żony, który prawdopodobnie i tak jest potrzebny.

Do tego wszystkiego doszły sprawy związane z przyszłością brytyjskiego tronu. Królowa Elżbieta II nakazała bowiem podobno zrezygnować z niego Karolowi, aby następcą mógł zostać jego syn, książę William. Księżna Camilla nie jest z tego powodu zadowolona.

Ultimatum

Zdaniem tabloidów księżna postawiła mężowi ultimatum. Albo przejmie on tron, jak było to wcześniej zaplanowane, albo ona żąda natychmiastowego rozwodu, co miałoby go kosztować 450 mln dolarów. Zagroziła także, że wtedy wyda również wszelkie tajemnice dworu. Informator mediów uważa, że książę postanowił poczekać z ostateczną decyzją.

Choć informacje te nie zostały potwierdzone przez przedstawicieli rodziny królewskiej, o rozwodzie książęcej pary mówi się już od dłuższego czasu. Czy księżna Camilla faktycznie zmaga się z ciężkim nowotworem, tego niestety oficjalnie nie wiadomo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także