Blisko ludziKsiążę Louis nosi ubrania po starszym bracie. Księżna Kate wbija tym szpilę Meghan Markle

Książę Louis nosi ubrania po starszym bracie. Księżna Kate wbija tym szpilę Meghan Markle

Rodzina królewska
Rodzina królewska
Źródło zdjęć: © Getty Images
28.09.2020 13:11

Zdarza się, że księżna Kate pokazuje się kilka razy w tej samej kreacji. Ta zasada tyczy się również królewskich maluchów. Podczas ostatniego rodzinnego wyjścia książę Louis miał na sobie ubranie swojego starszego brata, George'a. Takie zachowanie może być szpilą wybitą Meghan.

Nie od dziś wiemy, że stylizacje, w których pokaże się księżna, wyprzedają się w parę chwil. To samo tyczy się również dodatków, butów czy kosmetyków. Fani rodziny królewskiej chcą jak najbardziej upodobnić się do swoich idoli, a to zachowanie przez specjalistów zostało określone jako "efekt księżnej".

Kreacje księżnej zawsze są dopasowane do okazji i idealnie wpisują się w trendy. Jeśli chodzi jednak o stylizacje jej dzieci, wybiera zdecydowanie klasyczne wzory i fasony, które przez lata nie wychodzą z mody. Dlaczego? Odpowiedź jej prosta. Dzieci Kate i Williama często noszą po sobie ubrania i chętnie się w nich pokazują.

Książę Louis w ubraniach po starszym bracie

Ostatnio podczas rodzinnego wyjścia mały Louis był widziany w niebieskim sweterku, w którym kilka lat temu brylował książę George. Ubranie jest w idealnym stanie i wygląda jak szyte na miarę.

Wtórne wykorzystywanie ubrań w dzisiejszych czasach zaczyna być coraz bardziej popularne. Nawet największe gwiazdy z dumą przyznają, że chętnie dają swoim ubraniom drugie życie. Wykorzystują je ponownie po kilku przeróbkach albo oddają znajomym.

Taka postawa księżnej Kate może być szpilą wbijaną Meghan Markle, która przyznała, że wraz z Harrym nie planują więcej dzieci ze względu na ekologię. Właśnie to podejście miało być kością niezgody pomiędzy kobietami. Kate miała poczuć się urażona i dotknięta tą wypowiedzią jako matka trójki dzieci. Może promowanie ekologicznych rozwiązań ma być pstryczkiem w stronę byłej księżnej?

Źródło artykułu:WP Kobieta