Blisko ludziKsiążę William i Kate Middleton "zerwą z tradycją". Królewski komentator uchylił rąbka tajemnicy

Książę William i Kate Middleton "zerwą z tradycją". Królewski komentator uchylił rąbka tajemnicy

Książę William i Kate Middleton "zerwą z tradycją". Królewski komentator uchylił rąbka tajemnicy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.12.2019 09:35, aktualizacja: 23.12.2019 15:33

Królewski komentator Omid Scobie stwierdził, że zarówno książę William, jak i księżna Kate "zerwą z tradycją" w nadchodzących tygodniach, ujawniając "szereg nowych zapowiedzi". Rok 2020 ma być wielkim rokiem dla Kate.

Scobie wyznaje, że Kate Middleton i książę William będą zajęci w nadchodzącym roku. Królewski komentator w podcaście ABC's Heirpod oznajmił: "Spodziewajcie się królewskich zapowiedzi w czasie świąt, które będą moim zdaniem nieznacznym zerwaniem z tradycją".

Omid Scobie: "Kolejny rok będzie wielkim rokiem dla Kate"

Omid Scobie wyjaśnił, że zima, która jest zazwyczaj spokojną porą roku dla rodziny królewskiej, będzie idealnym okresem na ich wielkie zapowiedzi. Zdradza, że usłyszymy m.in. o nowej inicjatywie księcia Williama i kilku innych nowinkach. "Kolejny rok będzie wielkim rokiem dla Kate" – powiedział.

Następnie wyznał, że książę William i Kate Middleton skorzystają z okazji, aby ich dzieci ściągnęły na siebie całą uwagę pod nieobecność księcia Harry'ego i Meghan Markle podczas spaceru do kościoła w Sandringham.

Ekspert królewski zdradził też, że pomimo tego, że w sieci pojawiła się już kartka świąteczna księstwa Cambridge, w weekend zostaną opublikowane kolejne ekscytujące świąteczne zdjęcia rodziny królewskiej.

Pewne jest to, że Meghan Markle i książę Harry nie dołączą do rodziny królewskiej w Boże Narodzenie. Mają sześciotygodniową przerwę od obowiązków królewskich, aby spędzić czas z małym Archie i świętować Boże Narodzenie z Dorią Ragland, matką Meghan.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl