Trwa ładowanie...
d27l34u

Księdzu wszystko wolno. Głód rozgrzeszył oficjalnie mężczyzn i wytłumaczył, dlaczego

Ksiądz Franciszek Głód zasłynął z pouczania kobiet na Twitterze. Teraz poszedł o krok dalej, stwierdzając, że "dziewczęta prowokują strojem i zachowaniem wielu mężczyzn".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Duchowny nie kryje swoich poglądów
Duchowny nie kryje swoich poglądów (123RF)
d27l34u

Duchowny niedawno przyciągnął uwagę radami dla żon. Jego zdaniem, dobra żona zawsze dba o męża i stawia jego dobro ponad swoim. O tych wpisach księdza Głoda pisaliśmy tutaj. Teraz pojawia się kolejny, ale bardziej kontrowersyjny.

"Obecnie zbyt liberalne poglądy jak i dzisiejsza moda sprawia, że niektóre dziewczęta prowokują swoim strojem i zachowaniem wielu mężczyzn. Ubierając się wyzywająco i ekstrawagancko narażają mężczyzn na niepotrzebne trudności, rozbudzając ich seksualność" – pisze na Twitterze ks. Głód.
Pod twittem duchownego pojawiły się różne komentarze. Większość internautów skrytykowała księdza.

"Obrzydliwe. Po prostu obrzydliwe", "Wstrętne", "Haniebne", "Choćby Kobieta spacerowała nago przez park o północy, nikt bez jej zgody nie ma prawa jest nawet dotknąć. Historie pt. 'kuszą ubiorem' są skrajnie idiotyczne i zniechęcają ludzi do kościoła. Gratuluje Księdzu..." – to kilka z odpowiedzi do wpisu Głoda.

d27l34u

Ale można przeczytać też, że ksiądz nie zrobił nic złego. "Śmieszne przesunięcie perspektywy nastąpiło w tej kwestii: jak ktoś zauważy, że dziewczyny powinny na siebie uważać, bo zboczeńców i przestępców nie brakuje na tym najlepszym ze światów, to jest oskarżany, że 'daje przyzwolenie na gwałt'" – stwierdził jeden z komentujących.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d27l34u

Podziel się opinią

Share
d27l34u
d27l34u