GwiazdyKsiężna Camila udzieliła pierwszego wywiadu od lat. Jej wyznania zaskakują

Księżna Camila udzieliła pierwszego wywiadu od lat. Jej wyznania zaskakują

Księżna Camila musiała zapracować na zaufanie Brytyjczyków
Księżna Camila musiała zapracować na zaufanie Brytyjczyków
Źródło zdjęć: © Getty Images | PA Wire/PA Images
20.06.2022 14:47

Księżna Camila zdecydowała się na śmiały krok. Żona księcia Karola udzieliła ekskuzowanego wywiadu dla brytyjskiego wydania czasopisma "Vogue". W rozmowie z dziennikarzami podzieliła się kilkoma rewelacjami z życia, które mogą zaskoczyć wiele osób.

Księżna Camila nie miała na brytyjskim dworze łatwego startu. Brytyjczycy z trudem przyjęli wieści o rozstaniu księcia Karola i księżnej Diany. Wiele osób miało jej za złe, że między nią a Karolem doszło do romansu. Krytycznie patrzono na nią również tuż po tragicznej śmierci Diany w 1997 r., gdy ulubienica narodu zginęła w wypadku.

Z czasem księżna Camila zaczęła zyskiwać zaufanie obywateli Wielkiej Brytanii. Przez lata wyrobiła sobie wizerunek szczerej i zaangażowanej społecznie arystokratki. Jest szanowana przez zwolenników dynastii oraz członków rodziny Windsorów. Dobra prasa zmotywowała ją do podjęcia kolejnego kroku. Księżna właśnie udzieliła pierwszego wywiadu i pojawi się na okładce magazynu "Vogue".

Księżna Camila w ekskluzywnym wywiadzie dla "Vogue"

Camila zaskoczyła już samą sesją okładkową. Księżna zapozowała do zdjęć Jamiemu Hawkesworthowi m.in. w niebieskiej sukni wieczorowej projektu Bruce’a Oldfielda Couture w Clarence House. Sesja miała miejsce w domu pary książęcej, który mieści się w Londynie. Wszystkie ubrania, które żona księcia Karola miała na sobie podczas wykonywania zdjęć, pochodziły z jej szafy.

Szczególne wrażenie robi jednak treść wywiadu. Zostanie on wydrukowany z okazji jej 75-urodzin, które będzie obchodzić 17 lipca. W rozmowie z dziennikarką wyjawiła, że uwielbia spędzać czas ze swoimi wnuczętami. Codziennie gra w Wordle z jedną z dziewczynek.

"Pisze mi SMS-a, że udało jej się za trzecim podejściem, a ja mówię, że przepraszam, dla mnie to były tylko dwa. To bardzo miłe uczucie, gdy gra mówi ci, jaki jesteś genialny" - powiedziała.

"W końcu się z tym pogodziłam"

Nie żałowała też szczegółów dotyczących jej pracy, prywatnego życia oraz małżeństwa z Karolem. Wspomniała, że nie mają zbyt wiele czasu na długie rozmowy, ale zawsze chętnie pytają o to, jak partnerowi minął dzień. "Czasami jesteśmy jak statki, które mijają się w nocy, ale zawsze siadamy, pijemy herbatę i rozmawiamy o minionym dniu" - wyznała Camila.

Nie ominęło ją jednak pytanie o krytykę. Dziennikarka była ciekawa, jak to jest być jedną z najbardziej krytykowanych kobiet na świecie. Księżna wybrnęła z klasą i przyznała, że zdążyła się już z tym stanem rzeczy pogodzić. "Nikt nie lubi być obserwowany i krytykowany przez cały czas. Ale myślę, że w końcu się z tym pogodziłam i po prostu idę dalej. Trzeba sobie radzić w życiu" - podsumowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta