GwiazdyKsiężna Camilla nie ma dobrego zdania o Meghan Markle. Nie do wiary, jak ją nazywa

Księżna Camilla nie ma dobrego zdania o Meghan Markle. Nie do wiary, jak ją nazywa

Meghan Markle i księżna Camilla mają konflikt? (Getty Images)
Meghan Markle i księżna Camilla mają konflikt? (Getty Images)

16.02.2022 15:17, aktual.: 17.02.2022 14:06

Pogłoski na temat rzekomego konfliktu Meghan Markle i Camilli Parker-Bowles od dawna krążą w internecie. Brak wzajemnej sympatii kobiet potwierdza znany dziennikarz badający historię i relacje w rodzinie królewskiej.

- Kiedy nadejdzie czas i mój syn książę Karol zostanie królem, wiem, że okażecie mu i jego żonie Camilli, takie samo wsparcie, jakie okazaliście mi. I jest to moją najgłębszą wolą, by, Camilla była znana jako królowa i kontynuowała swoją pracę na rzecz monarchii - powiedziała podczas oficjalnego przemówienia królowa Elżbieta II.

Meghan Markle i Camilla Parker-Bowles nie lubią się?

Ze słów głowy brytyjskiej monarchii ma nie być zadowolona Meghan Markle - tak przynajmniej twierdzi Tom Bower, słynny biograf specjalizujący się w historii i relacjach brytyjskiej rodziny królewskiej. Pisarz zaznacza, że Meghan i Camilla wyznają zupełnie inne wartości, co jest przyczyną ich bardzo chłodnych relacji.

"Księżna Camilla odzwierciedla najlepsze i być może najgorsze cechy solidnej angielskiej kobiety z wyższej klasy średniej. Jest, co prawda, niedouczona, ale świetnie radzi sobie z końmi. Kiepsko gotuje, ale jest gotowa, by czynić dobro zwłaszcza wśród tych, których zna. Poza tym jest skromna i szczera" - pisze Bower.

Źródło konfliktu

Biograf dodaje, że księżna Camilla nie ma o Markle najlepszego zdania. Uważa ją za "szukającą uwagi i światowej sławy modnisię". Nierzadko nazywa ją "bezczelną i przebiegłą kokietką" - tłumaczy dziennikarz.

Tom Bower dodatkowo wyjaśnia, że kobiety nigdy za sobą nie przepadały, ale "miarka się przebrała", kiedy Markle wraz z księciem Harrym wyprowadzili się z Anglii, podążając za dostatnim życiem w słonecznym Los Angeles. "To wyjątkowo rozzłościło żonę księcia Karola" - informuje.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także