Blisko ludziKsiężna Camilla popłakała się ze śmiechu. Wszystko przez śpiew Eskimosek

Księżna Camilla popłakała się ze śmiechu. Wszystko przez śpiew Eskimosek

Księżna Camilla popłakała się ze śmiechu. Wszystko przez śpiew Eskimosek
Źródło zdjęć: © By Northern Ireland Office, CC BY 2.0,
Karolina Błaszkiewicz

05.07.2017 10:22, aktual.: 08.03.2019 14:02

Książę Karol i jego żona Księżna Kornwalii nie mogli zachować powagi w trakcie tradycyjnego eskimoskiego powitania w kanadyjskim Iqaulit. Przedstawicielki grupy Inuitów wydawały z siebie dość oryginalne dźwięki, co spowodowało atak śmiechu Camilli. Według niektórych księżna zachowała się co najmniej niestosownie.

Książęca para wybrała się do Iqaluitu, stolicy Nunavut w Kanadzie, terytorium szczególnie odczuwającego efekt cieplarniany. Dwie kobiety zaprezentowały im tradycyjną pieśń swojego ludu. A na tę składają się okrzyki i chrząkania, których księżna chyba się nie spodziewała. Camilla nie była w stanie opanować śmiechu.

Karol w przeciwieństwie do żony próbował ukryć rozbawienie. Ale i tak nie został skrytykowany bardziej od niej. W mediach społecznościowych zawrzało, internauci nie zostawiają na księżnej suchej nitki. "Diana nigdy by się tak nie zachowała. "Wstyd!", "Żenujące", "Przykre i wyjątkowo niedojrzałe zachowanie" - piszą. Wielu jednak broni Camilli, przekonując, że jest tylko człowiekiem.

Szukasz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, produktów do makijażu albo perfum? Wejdź na stronę Iperfumy kody promocyjne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)
Zobacz także