Trwa ładowanie...
d4lyryl

„Książę Karol był miłością życia księżnej Diany”

Jej jedyny mąż - książę Karol był jej największa miłością, a z kardiochirurgiem Hasnatem Khanem, z którym się spotykała, ponoć łączyła ją głównie namiętność. Przynajmniej tak twierdziła najbliższa przyjaciółka księżnej Diany, która właśnie zmarła. Przy okazji wyciekło kilka sekretów o Dianie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Książę Karol był miłością życia księżnej Diany”
(East News)
d4lyryl

Lucia Flecha de Lima była żoną ambasadora Brazylii w Anglii. Podczas pobytu na placówce w Londynie w latach 90. zaprzyjaźniła się z Dianą. Ich więzy tak się zacieśniły, że Lucia, jej mąż oraz Diana z Karolem spędzali często razem wakacje, jeździli m.in. do Brazylii. De Lima była powierniczką „królowej ludzkich serc”. To jej zwierzała się, gdy miała dylematy sercowe, czy problemy wychowawcze z synami.

Lucia Flecha de Lima (na zdjęciu poniżej) jeszcze przed śmiercią zdradziła, że w życiu Diany najbardziej liczył się jeden mężczyzna - książę Karol. Miała twierdzić, że Karol był w niej szaleńczo zakochany, gdy brali ślub i „oszalał ze szczęścia”, gdy na świecie pojawił się William.

   East News
(East News)

To zaskakujące, ponieważ biografowie wielokrotnie przyznawali, że to małżeństwo od początku było niedopasowane, a Diana wiedziała o romansie narzeczonego, a później męża, z Camillą Parker-Bowles.

d4lyryl

Po rozwodzie Dianę łączono z kardiochirurgiem Hasnatem Khanem. Zresztą na historii tego romansu oparto nawet scenariusz biograficznego filmu pt. „Diana” z 2013 roku z Naomi Watts w roli głównej. Przyjaciółka księżnej twierdziła, że łączyła ich głównie namiętność.

Okazuje się też, że Diana bardzo chciała zemścić się na Karolu za romans z Camillą Parker-Bowles. Sposobem na to miał być romans z Dodim Al Fayedem. - Pytałam ją o niego wielokrotnie. Odpowiedziała, że nie kochała go. Miłością jej życia był Karol. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości - mówiła przed śmiercią Lucia Flecha de Lima.

   Getty Images
(Getty Images)

Diana i Lucia pozostały przyjaciółkami aż do tragicznej śmierci księżnej. Nawet w londyńskim domu Brazylijki znajdował się pokój z zawieszoną na drzwiach tabliczką „pokój Diany”. Księżna często nocowała u swojej przyjaciółki.

Ujawniono listy Lady Di do kamerdynera

d4lyryl

Podziel się opinią

Share
d4lyryl
d4lyryl