GwiazdyKsiężna Kate zamienia się w Meghan. Ma dość swojej serdecznej przyjaciółki

Księżna Kate zamienia się w Meghan. Ma dość swojej serdecznej przyjaciółki

Księżna Kate zamienia się w Meghan. Ma dość swojej serdecznej przyjaciółki
Źródło zdjęć: © ONS.pl
24.03.2019 09:41, aktualizacja: 24.03.2019 16:57

Do tej pory to księżna Meghan uchodziła za jedną z najbardziej konfliktowych osób w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wygląda na to, że Kate pójdzie w jej ślady – księżna nie może już znieść towarzystwa swojej dawnej przyjaciółki Rose Hanbury.

O konfliktach Meghan Markle ze współpracownikami czy innymi członkami rodziny królewskiej krążą już legendy – księżna miała nawet doprowadzić do płaczu jedną z asystentek.

Tym razem brytyjskie media żyją kłótnią księżnej Kate i jej wieloletniej przyjaciółki, byłej modelki Rose Hanbury. Konflikt określany jest jako "spektakularny" – do tej pory Kate uchodziła raczej za wyważoną i taktowną osobę, unikającą sprzeczek, choć twardo stąpającą po ziemi.

Jak donosi "The Sun", księżna Cambridge chce zerwać wszelkie kontakty ze swoją wieloletnią przyjaciółką, bo widzi w niej swoją największą rywalkę.

– Nie jest tajemnicą, że Kate i Rose okropnie się pokłóciły. Kiedyś były naprawdę blisko, ale teraz jest wręcz przeciwnie – ujawniła osoba z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z magazynem.

Rolę mediatora miał pełnić sam książę William, któremu zależy na utrzymywaniu bliskich kontaktów z przyjaciółką żony i jej mężem, Davidem Cholmondeley. Kate nie chce o tym słyszeć.

– Postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z ich towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego – dodał informator.

Magazyn "The Sun" poprosił Pałac Kensington o wydanie oświadczenia. Przedstawiciele brytyjskiej monarchii odmówili jednak komentowania sprawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl