ycipk-3jg0e5

Kuchenne perypetie pewnej Amerykanki stały się hitem internetu

Nie jestem mistrzynią gotowania. Wyrzuciłam już dwa rondle i prawie pozbyłam się mojej zmywarki, bo jedzenie, które przygotowuje ma ohydny smak - napisała na Facebooku, amerykanka Melony Jackson. Jej kuchenne perypetie stały się hitem internetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuchenne perypetie pewnej Amerykanki stały się hitem internetu
(123RF)
ycipk-3jg0e5

Nie jestem mistrzynią gotowania. Wyrzuciłam już dwa rondle i prawie pozbyłam się mojej zmywarki, bo jedzenie, które przygotowuje ma ohydny smak - napisała na Facebooku, Melony Jackson z USA. Jej kuchenne perypetie stały się hitem internetu.

Okazało się, że Amerykanka przez kilka tygodni używała w swojej kuchni, zamiast oliwy - oliwkowego olejku do kąpieli. Zdążyła zużyć pół butelki kosmetyku, wyrzucić dwa garnki kuchenne oraz, była bliska wymienienia swojej zmywarki na nową, zanim zorientowała się dlaczego jej potrawy tak źle smakują.

Prawdę odkrył jej znajomy, gdy zobaczył czego używała do gotowania. Melony gotowała na oliwce marki Yves Rocher, firmy specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju kosmetyków, a szyjka butelki owinięta była różową, prezentową wstążką. Zresztą, na etykietce napisane było po angielsku i francusku, że jest to „żel do kąpieli”.

ycipk-3jg0e5
(fot. Facebook)
Podziel się

Część internautów miała wątpliwości czy historia jest prawdziwa. Wielu użytkowników pytało Melony, gdzie robiła zakupy, że myślała, iż to może być oliwa do smażenia.

Jednak inni komentujący także zaczęli opisywać swoje kuchenne wpadki. Jedna z kobiet wrzuciła skorupki jajek do ciasta, bo była przekonana, że są to białka. Ktoś inny dodał, że jego roztargniona mama przygotowując niedzielne śniadanie użyła płynu do mycia naczyń zamiast oleju i wszyscy mieli biegunkę.

Na podstawie Daily Mail/(gabi)/WP Kobieta

ycipk-3jg0e5
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3jg0e5

ycipk-3jg0e5
ycipk-3jg0e5