Trwa ładowanie...

Kultowa tęczowa torba FRAKTA znów dostępna. Szwedzka marka przekaże dochód ze sprzedaży na szczytny cel

Torba w kolorach tęczy ma być symbolem wsparcia dla osób LGBT. Szwedzka marka IKEA postanowiła, że dochód ze sprzedaży tego produktu przekaże Telefonowi Zaufania Dzieci i Młodzieży.

Share
Torba Frakta w kolorach tęczy
Torba Frakta w kolorach tęczy
d2wd1a7

Czerwiec to Miesiąc Dumy. W tym miesiącu marki na całym świecie angażują się we wspieranie walki o równe prawa społeczności LGBT+. Na znak solidarności szwedzka marka mebli i akcesoriów domowych IKEA stworzyła torbę STROSTOMMA. Ten model dostępny jest z motywem "rainbow flag", czyli po prostu w kolorze tęczy, a dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na cel charytatywny.

Torba FRAKTA z IKEA w kolorach tęczy

Torba STROSTOMMA kosztuje 9,99 zł, a dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie Telefonu Zaufania Dzieci i Młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. To właśnie w to miejsce mogą się zwrócić dzieci i młodzież, które potrzebują specjalistycznej pomocy psychologów i pedagogów.

d2wd1a7

To nie pierwszy raz, kiedy IKEA angażuje się w Miesiąc Dumy. Torby były dostępne również w zeszłym roku i cieszyły się ogromną popularnością. Nic dziwnego, są pojemne, bo mieszczą aż 71 litrów, i prawdopodobnie tak trwałe jak klasyczna wersja kultowych toreb FRAKTA. Można je kupić w sklepach stacjonarnych marki IKEA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2wd1a7

Podziel się opinią

Share
d2wd1a7
d2wd1a7